Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van ennek a...

Szerintetek van ennek a kapcsolatnak értelme, vagy csak én érzem rosszul a dolgokat? Kérlek adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés
Van 2 gyekőcöm.az apjukkal 3 hónapja különmentünk,mert nem működött a kapcsolat.De most úgy érzem hogy megint rám talált a szerelem,ugyanis 2 hónapja ismerkedek egy sráccal,ő is 25 éves mint én,és nagyon szeretem.Csak vannak kételyeim,mert én ilyen agyalós csaj vagyok,meg azért nekem már nem mindegy a gyerekek végett.Tehát szerintetek meddig várjunk hogy megismerje a gyerekeimet,mert ő még azt mondja hogy nem áll készen rá,és hogy ő majd úgyis mondani fogja.Én nem akarom siettetni,de már jó lennek közös programokat is szervezni.Meg a másik hogy ő azt mondja hogy majd a későbbiekben közös életet tervez velem,de akkor közbe miért újítgat föl mindent az 1 szobás lakásában,hogy most ezt kell venni meg azt kell megcsinálnia,de akkor ő egyhamar szerintem nem is akar velem összeköltözni.
2014. máj. 12. 14:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Felejtsd el ezt a pasit! Jobbat érdemelsz!
2014. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 kimberli válasza:
83%
Pontosan ezzel rontottam el nemrég. Ne siettesd, ne tervezgess, mert elijeszted. 2 hónap az nagyon kevés.
2014. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
No meg mondjuk a gyerekek se talaljanak minden ket honapban uj pasit anyuci agyaban.
2014. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Te is ebben a szituban voltál?és megkérdezhetem mi lett a vége?tehát akkor még várjak szerintetek 1 hónapot mondjuk,és ha addig se mondja akkor az már gxanús.
2014. máj. 12. 14:29
 5/17 Őszödi Ferenc ***** válasza:
76%

3 hónapja mentetek szét az előző kannal (a leírásod alapján nem volt a férjed), és van 2 gyereked is.

Minden 25 éves pasinak az az álma, hogy rövid ismerkedés és 1-2 numera összeköltözzön veled.

Nem értem ezt a helyzetet én sem.

2014. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A "kanommal" 8 évig voltam együtt!!!Az igaz hogy nem voltunk házasok,de az amúgyis csak papír.Én sem szeretném hogy mindig mást ismerjenek meg a gyerekek,de ő az első pasi a 8 év után és szeretnék én is boldog lenni.Szerintem köztünk nem csak a numeráról szól hanem sokkal többről,de jobb lesz ha még várok kicsit hogy alakul.
2014. máj. 12. 14:37
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyerekeknek csak akkor mutatnám be, amikor eldőlt, hogy mostantól együtt akartok élni. Nem lenne jó, ha megszeretnék a gyerekek, aztán ő is elmenne, mint az apjuk.

Nem lehet ennek kitenni a gyerekeket.


2 hónap még nagyon kevés idő, ennyi idő alatt nem lehet eldönteni, hogy örökre együtt maradtok vagy sem. Nem kellene elkapkodni az összeköltözést, már csak a gyerekek miatt sem. Egyrészt ugyanaz a probléma, mint a bemutatással. Másrészt a 25 éves nőtlen párod nem fog tudni egyik napról a másikra "apává" válni. Ha elkapkodjátok, hamar szétmentek.

2014. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Hát ez még nagyon korai.Hagyd majd kiforrja magát,hogy alakulnak a dolgok.Ne görcsölj rajta.Miért kéne össze költözni,meg főleg ilyen hamar.Arra készülj fel nem lesz ez olyan könnyű menet.Egy 25éves srác,nem arról álmodott már is 2családos apa legyen.Aztán ott van "leendő" anyós is.nekem is van fiam,és nem anyuci pici fia,de tuti agyoncsapnám ha gyerekes nővel kavarodna össze.Lehet lepontozni,az engem nem zavar.De én saját unokára vágyom nem máséra.Egyáltalán nem tetszene.
2014. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Te lehet, hogy agyoncssapnad, de mikor a fiad szerelmes lesz, akkor az o dontese lesz, hogy kivel. Kulonben mi lenne, ha most a fiad egy elvalt 3 gyerekes apuka lenne? Gondolod, jo lenne ugy, hogy otthon ulon melletted, mert ugye senkinek sem kene.
2014. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne legyél görcsös, az nem tesz jót az új kapcsolatodnak. A leírtakból ítélve túlgondolkozod ezt az egészet, talán kicsit lazábbra kellene venned a dolgokat. Egy hosszú kapcsolat után nem feltétlenül találod meg egyből azt, akivel komoly kapcsolatod lehet. Szerintem hagyd, hadd sodródjon a dolog, tapasztald meg az újat, hogy működnek-e a dolgok (összepasszoltok-e, tudtok-e jókat szeretkezni, stb.).
2014. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!