Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legelső emléked?

Mi a legelső emléked?

Figyelt kérdés

olyan amire tényleg emlékszel, és nem a szüleid mesélték el.


nekem az, hogy kb. 3 éves voltam, akkor még panelban laktunk az 5. emeleten, és egyszer véletlenül lementem a lifttel egyedül. és akkor nagyon megijedtem, mert sose voltam még egyedül.


2010. jan. 12. 19:47
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%
3évesen mikor megmosdattak a csapban
2010. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%
nekem az, hogy úgy 2.5-3 éves koromban a nagymamámnál voltam a konyhában, egy széken ültem az ajtó mellett, amikor bejott a nagybátyám és megsimogatta az arcomat.
2010. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
100%

1. éves szülinapomra emlékszem

igazából nem nagyon tudtam hogy hanyadik szülinap volt de aztán egy fényképen viszontláttam azt a tortát és alatta volt a felirat

2010. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim válasza:
100%
mikor vittek fényképeztetni és tomboltam mint az állat mert levetkőztettek és egy gagyi labdát nyomtak a kezembe :( :D
2010. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 Michiyo Morgenstern válasza:
100%
2 éves koromban mentünk a Bükkbe kirándulni a piros Opelünkkel (onnan tom h 2 vtam, h abban az évben adtuk el a kocsit) és eltört a tengely. halál komoly, baleset nem lett, de órákig ott voltunk. vagy az, hogy motoros találkozón (apum árult és minket is vitt) anyum elalvás előtt a Hófehérkét meséli nekem. ^^ kb egy időben vt a kettő :D
2010. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
100%
2 éves voltam,ebéd közbe hintáztam a széken,aztán egyszer csak kicsúszott alólam és nagyon becsaptam a fejem a padlóba. A következő emlék 2,5 évesen volt vakbélgyulladással kórházba kerültem az egyik kislány megkínált ropival mire az ápolónő azt mondta ne adjon nekem mert nem tudja mi a bajom,nagyon nehezen tudtam elaludni mert ment a kórterembe a tv majd reggel emlékeim szerint "függönycsipeszekkel" a hasamon ébredtem.
2010. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim válasza:
100%
Nekem körülbelül 2,5-3 éves koromban történt egy eset.Elmentünk a Hajógyári szigetre,és éppen ebédelni akartunk én természetesen elmentem egy kisfiúval labdázni,anya pedig szólongatott,hogy menjek már kajálni,de én természetesen nem mentem oda.Anya felállt az asztaltól és jött oda felém én pedig torkaszakadtából üvöltöttem,hogy "ANYA NE ÜSSZ MEG" az egész Hajógyári minket figyelt.Pedig anya soha életében nem ütött meg engem. Ma már mindenki viccesen emlékszik rá,de vér ciki volt :D
2010. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
88%

kb.:1,5 éves lehettem, apum katona volt, és hozzá mentünk, a Dunában mostam kezdett, egy hajó "dudált",nagyon megijedtem...azóta is félek a hajóktól és a víztől:(

Komolyan félek... sajnos volt, hogy a Lánchídon mentünk át villamossal, és félúton elájultam mert hát csak víz volt alattam:((

2010. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%
1,5 -2 éves korom körül az egyik unokatesómnak nem volt haja [magyarul "kopasz" volt, 1 évvel idősebb nálam] és nem úgy hívtam h XY hanem h Topasz :D :D
2010. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
100%

kb 2 éves koromban megettem a mamám szívgyógyszereit.... Jó gyerek lehettem, mi?

Amúgy erre konkrétan már nem emlékszem, csak a mesélésekből, de az előzményekre tisztán: szüleim kint festették a kerítést, mamám főzött, én meg találtam "cukrot" és az asztal alatt megettem őket


Aztán vittek gyomormosásra XS De mondom, csak a kellemes része maradt meg az egésznek

2010. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!