Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legelső emléked?

Mi a legelső emléked?

Figyelt kérdés

olyan amire tényleg emlékszel, és nem a szüleid mesélték el.


nekem az, hogy kb. 3 éves voltam, akkor még panelban laktunk az 5. emeleten, és egyszer véletlenül lementem a lifttel egyedül. és akkor nagyon megijedtem, mert sose voltam még egyedül.


2010. jan. 12. 19:47
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 4 évesen megszületett a húgom. Mentünk haza a kórházból, ő pedig egy mózeskosárba volt. Én pedig tisztára ledöbbentem és így szóltam a szüleimhez: Most akkor ezt is - itt rámutattam a húgomra - hazavisszük? :D
2010. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
100%
3 4 évesen mikor a bölcsiben játszottam.(arra nem hogy mit)
2010. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
100%
A kiskádban fürödtem, ültem benne, habos volt a víz, volt benne egy halacskás hőmérő, amit a lábujjammal nyomkodtam a kiskád széléhez, eltört benne a mérő és valaki egyből kirántott a vízből.
2010. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
100%

nekem az, hogy a húgom széttépte a Katinak elnevezett babámat, amit az elsö karácsonyra kaptam. Szegény baba csak 3 évet ért meg húgom miatt...a szivacsdarabkák szanaszét hevertek a földön és húgom szája is tele volt vele. xD Most már viccesen fogom fel, akkor nagyon sírtam:D

22/L

2010. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az,amikor a szobai nagyasztalon pelenkáz engem anyám meg kenegeti a fenekemet vmi kenőccsel,és mondja,hogy most ezt a lábamat adjam,most azt. Amikor ezt elmeséltem neki,azt mondta,hogy a pelenkázós jelenetek neki is élénken megmaradtak,de neki azért,mert csodálkozott,hogy mennyire értem,amit mond,és segítek neki,előre emelem a fenekem,a lábam. Azt mondta,ekkor kb 1 éves lehettem. Szóval nagyon korai emlékeim vannak. De az első karácsonyra is emlékszem foszlányokban,és anyu szerint az a pár kép helyes,valóban úgy volt,ahogy emlékszem,hogy hol volt a fa. Akkor voltam 3 hetes. Hátborzongató. 24/L
2010. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
100%
Harkányba mentünk fürdeni,és testvéreim menekültek a közelemböl mert belekakiltam a medencébe.2-éves voltam.
2010. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%

:) édesek a történetek.

Én alegelső ovis napomra emlékszem tisztán, amikor anyu otthagyott a "gonosz" ovónéniknél. Még utolsó puszit akartam adni anyunak( a sokadik utolsót), de nem engedték. Sírt ő is, én is. :D Kb. 3 éves lehettem.

2010. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%

én arra emlékszem, hogy kigyulladt a karácsonyfánk xD kb 2 éves lehettem =D jo emlék XD

13/L

2010. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim válasza:
9%
Mikor mutterék összetosztak.
2010. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%

Két és ves voltam, amikor megszületett az öcsém. Abszolút nemérdekelt szegényke, még haragudtam is rá.:D Amikor anyu hazajött, és megmuattta, megnéztem, majd anyut, és kijelentettem, hogy Anyu, még mindig nagy a hasad... Nagyon tisztán él bennem az emlék:D

16L

2010. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!