Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legelső emléked?

Mi a legelső emléked?

Figyelt kérdés

olyan amire tényleg emlékszel, és nem a szüleid mesélték el.


nekem az, hogy kb. 3 éves voltam, akkor még panelban laktunk az 5. emeleten, és egyszer véletlenül lementem a lifttel egyedül. és akkor nagyon megijedtem, mert sose voltam még egyedül.


2010. jan. 12. 19:47
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2,5-3 évesen tolom felfele a lejtős udvaron a babakocsit, és anyám szól, hogy kiabáljak a felső szomszédnak, én pedig azt teszem, és a szomszéd meg is jelenik a kerítésnél.
2010. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
89%
Most miért lettem lepontozva? Pelenkázós-karácsonyos történetem volt. 24/L
2010. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
100%

2 évesen karácsonykor kaptam egy plüss fekete cicát. :):):) mintha tegnap lett volna, viszem anyáékhoz a cicát és félénken megkérdezem hogy az enyém e mert a fa alatt találtam, ők pedig rám mosolyogtak

18L

2010. febr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
100%

Két éves voltam, amikor lyukasztották a fülem. Arra emlékszem, hogy le kellett ülnöm egy székre, és mondta anyu, hogy "neeeem fog fájni" de nagyon fájt és ordítottam.


A másik, hogy két és fél éves voltam, amikor öcsém megszületett. Mentünk be anyuért és öcsémért a kórházba apukámmal, és ahol vártunk, ott egy nagy tévé szerű készülék volt, amin folyamatosan mutatták az újszülött babákat, és mindig kérdeztem aputól, hogy melyik az öcsém, és nem értettem, honnan tudja, hogy melyik az, amikor mindegyik egyforma volt :)

23/L

2010. febr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe jutott mégegy :) Nem tudom, hány éves lehettem, de tuti nem voltam még ovis, szóval még bőven 3 alatt voltam. Mamám vigyázott rám, de el kellett mennie orvoshoz, és elvitt magával. Na innentől kezdődik az emlék: megyünk egy hosszú folyosón, mama magyarázza nekem, hogy "meglátod, a felnőttek nem sírnak, ha szurit kapnak", aztán a doktorbácsi a mamámnak a fenekébe ad egy szurit egy óóóóriási tűvel, mamám meg mosolyogva mondja, hogy látod, nem is fáj a szuri. Én meg tátott szájjal bámultam és azon gondolkodtam, hogy hogy képes szuri közben mosolyogni.
2010. febr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
100%

4 éves voltam, és arra emlékszem, hogy bicikliztem, és hülyéskedésből rázni a fejem, aztán elestem és eltört a jobb csuklóm.

Mentünk a kórházba a Trabanttal, anyukám vezetett, és ott ült mellettem mamám, emlékszem, mikor mentünk a 4-es főúton és mondta, hogy nem fáj az már annyira.

Aztán emlékszem, hogy egy óriási tűt dugtak a kezembe, és mondta az altatóorvos, hogy nem fog fájni. Fájt, de nem csináltam semmit, erre mondta, hogy: „Nagyon, nagyon ügyes vagy.”

Aztán álmodtam valamit, és mikor felkeltem, a nő megkérdezte, hogy álmodtam-e valamit, én meg azt mondtam, hogy nem! XD De aztán később rájöttem, hogy mégis.

2011. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!