Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legelső emléked?

Mi a legelső emléked?

Figyelt kérdés

olyan amire tényleg emlékszel, és nem a szüleid mesélték el.


nekem az, hogy kb. 3 éves voltam, akkor még panelban laktunk az 5. emeleten, és egyszer véletlenül lementem a lifttel egyedül. és akkor nagyon megijedtem, mert sose voltam még egyedül.


2010. jan. 12. 19:47
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél éves voltam, amikor anyu bement szülni húgomat és utána mikor hazahozta. Ebből nagyon sok mindenre emlékszem.
2010. jan. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1 éves lehettem, és az üvegből készült cumisüveget elejtette anyukám, az meg eltört. Második emlék pár hónappal azután, beestem egy medencébe és tisztán emlékszem, mikor az unokatesóm beugrott értem és kivitt.
2010. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos nekem nem ennyire jó az első emlékem, mint nektek. 4,5 éves lehettem, amikor a szomszéd srácok megerőszakoltak. Már túl vagyok rajta, mert azóta eltelt 20 év.
2010. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
100%

Előző!Te jó ég...Nagyon sajnálom ami veled történt!!!


Én 3 éves voltam,amikor elindultam,hogy bemegyek anyukámhoz a munkahelyére..A buszra ami az utcánkban akkoriban ideiglenesen közlekedetett felszálltam,lent hagytam a háromkerekümet és utaztam pár megállót..Az volt a szerencsém,hogy nem a város felé ment a járat,hanem ellenkező irányba,így az ismerős ovi előtt leszáltam..A köv.emlékem,hogy két rendőrbácsinak magyarázom,hogy merre lakok,akik hazahoztak..Az egyik bátyámnak kellett volna vigyázni rám,aki (akkor 15 éves volt)és úgy berágott rám,hogy a kiságyba dobott..Soha nem felejtem el..Nagyon sokáig a "buszos-kislánynak"hívtak..

2010. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan 4-5 éves koromból az maradt meg, ahogy az oviban délután aludni kell, de én sosem tudtam, és a mellettem fekvő sem, és a hajráfot a fenekébe dugdosta.:S:D:D
2010. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az hogy fekszek a kiságyamban, nagybátyám pedig énekel:)
2010. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmi konkrét: csak annyi, hogy megyünk az oviba. kb 4 évesen
2010. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%
Alig 3 éves lehettem,amikor az öcsémet hazahozták a kórházból,tisztán emlékszem rá. Meg arra is amikor apával éa a papával Pestre vittük az almát eladni. 21/L
2010. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%
2 éves korom környékén, amikor költöztünk. Összesen pár "képkockára" emlékszem belőle, de arra erősen.
2010. febr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
100%
szüleim elmentek valahova,elaludtam a kiságyban de felkeltem mielőtt hazaértek , valahogy kimásztam,aztán mászkáltam a lakásban,bemásztam az ágy alá,beszorultam,és fél óráig ordítottam , aztán hazaértek és kiszedtek.kb 3-4 éves voltam ^^
2010. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!