Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megismertek valakit,...

Ha megismertek valakit, akinek 4 gyereke van, ti is egyből arra gondoltok hogy sosem dolgozott, munkakerülő?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 15:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
47%
Most mi is a kerdes? Mire fel van ez a kedes?
2014. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
93%

én nem gondolnék ilyenre.

irigyelném, hogy megtehetik, ha boldogulnak 4 gyerekkel.

2014. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Szerencsesnek gondolnam, hogy egyreszt lehet negy gyereke, hogy egeszsegileg kibirta, hogy valosuinuleg jo anya, hiszen ha nem banna jol a gyerekekkel a ferje nem akart volna tobbet tole. Kicsit irigykednek, hogy a ferj el tudja oket tartani vagy a nagyobb csalad vagy neki is van volt olyan munkaja korabban, hogy a negy gyerek nem volt problema. Talan kicsit sajnalnam is, hogy lehet nem akarta mindet, de a vedekezessel gondok voltak.

Viszint legfokeppen az jutna vegul eszembe, hogy basszus de baromi jol csinalta, hiszen ha a legkisebb akarcsak most szuletett, akkor legkesobb 3 ev mulva azaz 34 evesen munkaba tud allni es elotte az egesz elet es tud karriert epiteni (ha akar)! Mig mas nok annyi idosen szulik az elsot es aztan neznek ha nem jon a gyermekaldas es a tobbi.

Megjegyzem negy gyereket meg lehet csinalni 5-7 ev alatt es attol hogy valaki pl. egyetem utan egybol csaladot alapit az nem munkKerulo, hanem szerencses es okos.


Egyebkent meg mi a baj a negy gyerekkel???

2014. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
84%

Az a kérdés, hogy a 31 éves nő szerintünk valaha dolgozott-e. A kérdező erre kíváncsi.

Ő úgy gondolja (bár ezt nem írja le), hogy nem. Így arra kíváncsi, hogy más, tőle/tőlük független embernek is ez-e az első gondolata az anyukáról vagy csak ő ennyire "elvetemült", hogy egyből ezt feltételezi.


Egyébként én úgy gondolom, hogy ha a férje eltudta eddig tartani őt is és a 4 gyereküket, akkor nyilván teljesen mindegy, hogy dolgozott-e valaha vagy sem.

Ha nem tudta sosem eltartani a családját, akkor lehet ,hogy lényeges lenne ez a pont a hölgy életében, bár azon kívül, hogy e szerint lehet az adómból él vígan már x éve, engem baromira nem érdekelne, hogy nyomorognak-e vagy sem.

Mindenki saját sorsának kovácsa.

A nyomorból előrébb lehet lépni. Jelen esetben, ha nyomorognának, akkor nyilván illene anyucinak is munkát keresnie, még ha semmi végzettsége sincs, csak egy érettségije.

De, úgy gondolom, hogy 4 gyerek bevállalása után, esetleg 0 munkaviszonnyal nem igazán nyomoroghatnak, hiszen apa megoldja a tutit. :)

2014. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
76%

Először mindenki a saját háza táján nézzen körbe.

Én eltudom képzelni, hogy valakinek minden vágya a nagy család, és ha mindenki boldog a választott szerepében akkor hol a baj?

Hogy nem úgy él, ahogy elvárná egy csomó vadidegen?

2014. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
38%
Kerdezo itt a 4 gyermekes anyuka.
2014. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
65%

"hiszen tényleg sosem dolgozott. vagy mikor? eleve...mikor végezte el az egyetemet? közben szült? mire szült? előtte dolgozott? volt gyede? stb. sok a kérdés:D"


Miért törvényszerű, hogy járt egyetemre? Lehet szakközépbe járt, vagy érettségi után szakmát tanult. Utóbbi esetben végezhetett akár 20 évesen is, dolgozhatott 5 évet, és 25 évesen elkezdhette szülni a gyerekeket. Vagy 24, akkor is volt előtte 4 éve. Így volt mire, volt gyede. Mi is ezzel a probléma? Semmi, csak már megint a rosszindulat. Aki nagy családot akar, és a többség fogalmai szerint sok gyereket szül (amúgy 4 gyerek annyira nem is sok, igaz nekem ennyi nem kéne), az egyből ingyenélő, meg munkakerülő. Simán lehet, hogy ledolgozott előtte pár évet, de neeeem, egyből rá kell mondani, hogy munkakerülő.

Egyébként a köpködőknek javaslom, próbáljátok ki milyen jól lehet 4 kisgyerek mellett munkát kerülni. Egy hajtós munkanap kb. wellnesshétvége ahhoz képest.

2014. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
72%
az jutna eszembe, hogy atya ég, hogy bírja, mennyibe kerül, és ez mennyi meló...
2014. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
83%
Sosem dolgozott? Kerüli a munkát? Hát figyi 4 gyerek több munka mint soron 12 órázni!Már persze ha rendesen ellátja és foglalkozik velük!
2014. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
67%
Én 3 gyerekkel, tapasztalatból az ellenkezőjére.
2014. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!