Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megismertek valakit,...

Ha megismertek valakit, akinek 4 gyereke van, ti is egyből arra gondoltok hogy sosem dolgozott, munkakerülő?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 15:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
20%

Attól függ hány éves és hány évesek a gyerekek :) Ha 35 évesen van neki 4, és mondjuk 28 évesen szülte az elsőt, akkor nem, nyilván nem gondolom ezt. Vagy ha ikrei vannak pl.


Ha 20 évesen belekezdett, és 3 évente ütemezve jöttek a babák, és most 32, akkor igen, megfordulna a fejemben.

2014. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
49%

"Egyébként én úgy gondolom, hogy ha a férje eltudta eddig tartani őt is és a 4 gyereküket, akkor nyilván teljesen mindegy, hogy dolgozott-e valaha vagy sem. "


Én ezzel nem értek egyet. Mi van, ha ki tudja milyen okból lesérül, eltávozik a férj, vagy éppen csak válásra kerülne sor? Vagy alkoholista, játékfüggő, akármi lesz?


Ott marad az édesanya a gyerekenként 20-30.000 ft-al, emelt családival és kedvezményekkel. Hogy a fenébe tartja el őket majd ebben az esetben?


Egy családban manapság SOSEM elég egy fél keresetére apellálni.

2014. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Tényleg én vagyok az anyuka. Új helyre költöztünk, mindenki rögtön arra gondol hogy biztos sosem dolgoztam és soha nem is fogok, a gyerekekre hivatkozva.


Érettségi után dolgoztam, 21 évesen szültem az elsőt. Aztán visszamentem dolgozni, elvégeztem az egyetemet. 5 éve szültem a 2. gyerekünket, 1,5 évvel később az ikreket. Amikor a kicsit 2 évesek lettek, visszamentem dolgozni. Most a férjem munkája miatt költöztünk, ezért 3 hónapig nem dolgoztam, de aztán találtam munkát szerencsére (és a költözés miatt nyilván addig sem lógattam a lábam).


Nagyon meglep és rosszul esik, hogy úgy állnak hozzám az emberek mintha kevesebb lennék csak mert van 4 gyerekem :-( És senki nem kérdezi, hogy dolgozok-e, dolgoztam-e, alapból feltételezik (biztosak benne) hogy tuti nem.

2014. aug. 9. 19:25
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Le kalappal,4 gyerek!Ezt gondolnám,több meló lehet 4 gyermekkel,mint a miért sok ember fizetést kap...
2014. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
94%

Na tessék, ezt mondtam... dolgozott a kérdező előtte is, 2 babazas között is. De ez persze meg se fordul sokak fejében itt sem, egyből az megy, hogy mire, miből, mikor dolgozott volna stb.

Kérdező, ne törődj velük, minden elismerésem neked :)

2014. aug. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Szomszedoknak vagy egy tok idegennek nem mindegy, hogy valki dolgozik e/dolgozott valaha. Ezen csak a lokott magyarok morfondiaznak, mashol mindenki belesz@.rik az egeszbe. Lenyeg, jo szomszed, jo ismeros/barat legyen.
2014. aug. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
7%
31 éves nő, akinek 4 gyereke van, nyilván nem dolgozott még túl sokat...
2014. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
nem értem, ebben az országban miért van mindenki nyakig mások magánügyeiben...
2014. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
nem. ez sok dologtól függ. túl gáz, hogy a mai világban szégyen a nagy család. én ismerek egy 4 gyerekes családot és nem olyanok. Ja és amúgy terhesség alatt is van munka...
2014. aug. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!