Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a párom ne...

Mit tegyek, hogy a párom ne legyen munkakerülő?

Figyelt kérdés

Mindketten most diplomáztunk, én január elején, ő hétfőn. Én már korábban, november környékén találtam munkahelyet, jövő héten kezdek. Ő azonban azt mondta, mikor még tanul, nem foglalkozik a munkakereséssel, majd ha végzett. A nagy unszolásomra és a segítségemmel ma megírtuk az önéletrajzát. Mondtam, írja össze milyen cégeknél próbálkozna, de nem akarja. Azt mondja majd hétfőn, hétvégén már nem akar ilyesmivel foglalkozni. Ráadásul irreálisak az elképzelése a fizetésekről, nem fog szerintem olyan sokat kapni, mint amennyit vár, örüljön, ha a végzettségének megfelelően tud elhelyezkedni (én ebben sem vagyok biztos).

Szeretnénk összeköltözni albérletbe, de az én keresetem nem lesz arra elég, hogy mindketten megéljünk belőle.


2014. jan. 24. 21:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
70%
Azért ha 4 napja végzett és nem kereset eddig munkát nem nevezném munkakerülőnek. Elégé eltúlzod a dolgot.
2014. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
60%

Mi a végzettsége?

Ha viszonylag keresett akkor még megteheti, hogy suli mellett lustálkodik.

Ez a pár nap már mindegy, hétfőn fog államvizsgázni? Gondolom arra tanul.

2014. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Még nem az, azt szeretném megelőzni, hogy az legyen. Szerintem már a suli alatt kereshetett volna melót a későbbiekre, de remélem 1-2 hónapon belül kap. Csak legalább látnám rajta, hogy szeretne munkát keresni...
2014. jan. 24. 21:43
 4/36 anonim ***** válasza:
70%

Bocs, múlt hét hétfőn diplomázott? Akkor már nem tanul. :)

De az a pár nap, összesen 1 hét mindegy munkakeresés szempontjából.

2014. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
72%
Én elindítok egy szavazást: ki mit tippel, meddig marad a barátja a kérdező mellett?
2014. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
82%
Munkakerülő? Komolyan munkakerülőnek nevezed, mert 4 nappal a záróvizsgája után még nincs állása? Anyám! Ilyen párral, mint te, öröm lehet az élet! Nagyon durva vagy.
2014. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Már megvolt hétfőn az államvizsgája, 5-öst kapott. Sajnos olyan a végzettsége, amire nem nagyon van kereslet, pláne vidéken, környezetmérnök.
2014. jan. 24. 21:45
 8/36 anonim ***** válasza:
62%
Nem az anya vagy, hogy megszabd mikkor mit csináljon mint egy kisgyerek.
2014. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
79%
Hát ne haragudj, csöppet eltúlzod a dolgot..Még nem is végzett.... Nyugodtan pihenhetne akár egy hónapot is az államvizsga után, ráér dolgozni majd egész életében!
2014. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Ő pihenjen csak én meg tartsam el???
2014. jan. 24. 21:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!