Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már több a soknál! Vagy...

Ez már több a soknál! Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Páromnak előttem már volt egy kapcsolata, gyerekei is vannak.

A lényeg: tegnap este fát hozott a párom ismerőse aki abban a faluban lakik amelyikben a párom volt felesége.

Szóval ez a pasi elszólta magát, hogy a párom a volt asszonynak is VETT fát. Azt hittem felrobbanok az idegtől. Milyen jogon költ arra a nőre???


2014. aug. 10. 08:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

Igen, te reagálod túl. Az egy dolog, hogy ott a lakás, azt fent is kell tartani valamiből. Elég szomorú, hogy nem fizet gyerektartást.

Páromnak is van egy fia előző házasságából, csak éppen nála maradt a gyerek, és a lakásban is mi lakunk. És a kedves exnej igenis fizet gyerektartást, mivel ha nem fizetne, akkor nem járulna hozzá a gyerek mindennapjaihoz. A gyereket etetni kell minden nap, fürdenie kell, meg ilyen apróságok. És az a legkevesebb, hogy vett nekik fát, ennyivel is hozzájárulva az életükhöz. Te meg szégyelld el magad, hogy ennyit sajnálsz a gyerekektől.

2014. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,te reagálod túl,mert gyerekes vagy és nem normális.Alapvető dolog,hogy apaként gondol a gyerekeire a párod,hiszen ez a gesztus is az ő javukat szolgálja.
2014. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagáltad. Egyébként emberi módon megbeszélhette volna veled, hogy oda is vesz fát. Talán a stílusod miatt titkolta?
2014. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nem hirtelen természetű lennél, akkor rájöhetnél, hogy ennek még örülhetsz is. Ugyanis ebből látszik, hogy törődik a gyerekeivel, tehát ha lesznek közös gyerekeitek, akkor lehet tudni, hogy fog velük foglalkozni, törődni.
2014. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!