Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom máris egyedül akar...

Párom máris egyedül akar hagyni a babával. Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Ma jöttünk haza a babával, de a párom már holnap dolgozni megy mert szerinte vétek lenne egy napot is kihagynia. (idénymunkát dolgozik). Sajnos szüleim meghaltak, senki nem tud nekem segíteni. Nekem első baba, páromnak a harmadik. Annyira fáj, hogy így bánik velem. Azt hittem pár napig itthon marad velünk és segít nekem. Mikor ezt mondtam neki azt mondta, hogy a kicsi szinte csak enni kel fel akkor meg mit kéne segíteni. Nem tudom, hogy csináljak meg mindent a baba mellett. Legalább addig itthon maradt volna amíg belerázódom a dolgokba. Mit tehetnék?
2014. jún. 8. 22:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%

igaza van


- idénymunkás és kell a pénz a babára

- a gyerek meg tényleg aludni fog

- 2 hónap múlva nagyobb szükséged lesz segítségre, mint most

2014. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Idénymunkát gondolom, most kell megcsinálni, nem később.

Nyilván otthon maradna veletek, ha nem lenne muszáj dolgoznia. Minden rendben lesz, sokak egyedül oldják ezt meg, nem te leszel az első. Ha bármi van, azt megbeszélheted a pároddal, megkérdezheted tőle, attól még, hogy nincs egész nap otthon, azért a nap egy részét így is veletek tölti majd.

2014. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
92%
Na de valamiből etetni is kell benneteket. Ha nem megy lehet felvesznek helyébe mást.
2014. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt segitségem, ne aggódj bele fogsz jönni!Gondolom szükségetek van a pénzre, ezért kell mennie dolgozni a férjednek!
2014. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Nyugtasd le a hormonjaidat. Semmi nehéz nem lesz benne valószínű tudja mivel a 3. Idénymunkát végez, logikus hogy dolgozik, mit csinálnál ha nem dolgozna? Akkor az lenne a baj.
2014. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Friss császáros vagyok, nem elég baj az, hogy nem tudom mit kell csinálnom a babával, de még a háztartást is egyedül vezessem. Nem kérném a páromat, hogy főzzön, takarítson, de legalább ott lenne a kicsivel, ha sír.
2014. jún. 8. 22:49
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggôdj!Próbàlj meg pihenni amikor a baba alszik.PElenkàzàskor màr elötte kèszits oda kèzközelbe csereruhàt,pelcsit meg ami kell.Hogy ne közben kelljen kapkolódnod.Ezt csak jótanàcskènt irtam,mert èn sokszor nem tettem oda! :)

Fel a feljel! :) Beleràzódsz hamar!

2014. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
94%
és össze fog dőlni a világ, ha pár hétig nem tip-top minden a lakásban? vagy mit kell annyira vezetni, azt írod első gyerek, tehát nem kell a másik 3 után kajtatni...
2014. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
85%

Hiszti, hiszti, hiszti! Ott lenne ha sír? Te is ott vagy neki, ha sír. Császárosként a háztartás nagyobb gond, de az most hanyagold egy kicsit. Majd a takarításban, mosásban segít a párod ha hazaért. Amíg a gyerek alszik addig pihenj. Ha főzöl, akkor pedig csinálj egyszerű kaját, amivel nem kell ácsorognod a konyhában 2-3 órát.


"Annyira fáj, hogy így bánik velem." Miért? Hogy bánik? sehogy.. Most van munka, most kell megcsinálnia. Ha megtehetné, akkor biztosan maradna.

2014. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
84%
Semmi bajod nem lesz, neki meg dolgoznia kell ÉRTETEK.
2014. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!