Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a sok 16-18 éves menyass...

Mi ez a sok 16-18 éves menyasszony?

Figyelt kérdés

Rengeteg még középiskolás párocskát látok a környezetemben, akik már eljegyezték egymást. Érettségi még nem volt meg, de az eljegyzés már igen.

Aztán nulla együttélés után 19-20 évesen már házasodnak is.


Miért?


2014. aug. 10. 14:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
12%

Mennek az Ukránok/Oroszok után, ők szeretnek hamar eljegyzéseket csinálni.

Vannak akiket nem érdekel az anyagi, és ez utáni élet, ők annak örülnek ami épp aktuális.

22F

2014. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem lenne min kiakadnod, akkor nem tudnád verni a nyálad az interneten, és akkor unalmas lenne az életed. Igazi emberek között gondolom nem valami gyakran jársz.
2014. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
22%

Sokan nézik az Éjjel-nappal Bp-et...


De ez miért zavar téged? Csak 10 év együttélés után lehet házasodni, vagy mi?

2014. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, max mosolygok rajtuk egyet és kész ...
2014. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
én csak 14-15 éves anyukákat ismerek de menyasszonyt egyet sem
2014. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Inesszke ***** válasza:
18%
Én is 18 éves vagyok és menyasszony;)2 éve vagyunk együtt és 1.5 éve együtt élünk;)az első naptól a tenyerén hordoz,óv,szeret,de mégsem papucs!! Nem kell egyből leugatni mindenkit azért,mert nem mindenki olyan!Egyikünkünknek sincs fésze sem úgyhogy ez is kilőve;)
2014. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

en 18 vagyok..

2 eve vagyunk egyutt,egyutt is elunk,nemsoka ( azaz szep lassan) tervezgetjuk az eskuvot.. 19-20 eves korom korul szeretnem :)

2014. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye divat, az eljegyzés aktusának elértéktelenedését jelzi.
2014. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ineszke...és Társai!


Nem kell bizonygatni semmit, 18 évesen egy két éves kapcsolat még nem olyan nagy durranás...délutánokat, max. hétvégéket töltötök együtt, még szép, hogy a tenyerén hordoz...

Én is azt hittem 18 évesen 2 év kapcsolat után, hogy nagy és érett felnőtt vagyok, most meg visszatekintve, csak mosolygok az akkori énemen. Ugyanakkor nekem is megvolt már 18 évesen a párom, viszont szem előtt tartottuk, azt, hogy előbb a tanulás, jövő megalapozása, aztán eljegyzés és házasság...


2 év nem ugyanazt jelenti huszonpár évesen és tizenévesen.


A sógornőm pontosan 18 éves, de ha hazaállítana egy jegygyűrűvel, azt hiszem az egész család körbe röhögné, és nem is ok nélkül...Mondjuk az már megint más, hogy neki eszében sincs hazaállítani gyűrűvel. Pontosan tudja, hogy a legfontosabb most az, hogy jó szakmát tanuljon, jó egyetemet végezzen. ennek ellenére barátja van...viszont vőlegénye még szép, hogy nincs...



24-N

2014. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Inesszke ***** válasza:
Nem csak hétvégén találkozunk,hanem együtt is élünk lassan másfél éve és így is a tenyerén hordoz!Nekem is a tanulás az első és érdekes,hogy nem minden esetben igaz,hogy a szerelem elveszi az ember eszét stb...két éve megbuktam,tavaly 3as átlagom,idén,amióta úgy kezdtem a tanévet jeles bizit vittem haza!1 db 4esem lett,az lett a legrosszabb jegyem,de akk biztos tényleg rossz lehet ez a dolog minden esetben;)......
2014. aug. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!