Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki úgy érzi kezd lassan...

Van aki úgy érzi kezd lassan elszegényedni?

Figyelt kérdés
Mit érzel, mikről kellett és kell (vagy tudsz) még lemondani, hogy érinti a gyerekedet, hogy oldod meg a tovább tanulást, és az ezzel járó nagy kamaszok kiadását?
2010. jan. 14. 06:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerettek panaszkodni? Sok embernek se fenékig tejfel az élete.
2010. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
gyere és panaszkodd te is ki magad, na nyugodtan mondd el mi bánt!Tudom!: Neked sincs pénzed és munkahelyed!Így van ez mindenkinél :)
2010. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen az emberek szeretnek panaszkodni, egyik barátnőm párjával lakik saját lakásban 150-160-at kapnak kézhez, plusz cafetéria. A telefon számlát az anyja fizeti, saját kocsijuk van, a kötelezőt és a lóerőadót (vagy hogy hívják most) az is az anyja fizeti, 60 ezer a rezsijük havonta, nincs gyerek, és mégis panaszkodik, hogy a keresetük semmire sem elég. Mi a párommal a szülők nyakán élünk, ő keres havonta 56 ezret (és gyárban dolgozik!), én kapok 35-öt. Nem panaszkodunk. Azzal nem oldódik meg semmi, hogy csak sírunk.
2010. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk már ennél jobban is:(Most hogy megnőttek a törlesztők+ én is gyeden vagyok,ami lényegesen kevesebb minta a fizum volt és a gyerekre/11 hónapos/is költeni kell nem keveset.Hónap végén alig marad a pénztárcában pénz és mindig megnézzük,hogy mi hol olcsóbb.Még az a szerencsénk,hogy anyósomék adnak félévente egy fél disznót,így legalább húsra nincs gondunk,de még így is szar a helyzetünk.
2010. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
En sem panaszkodom, 2 felnott gyerekem van (huszonevesek), egyik sem jart egyetemre, mindekttonek szakmaja van es kivaloan elnek, hitelek nelkul. Olyan szakmakat valasztottak,akikre mindig lesz kereslet. Mar nem elnek itthon. Nekem sajat lakasom van, hitelem nincs, 70-80 koruli osszeget kapok kezhez,ami nekem eleg, de pl unnepekkor be szoktak segiteni a gyerekek,mert akkor ok is itt vannak.
2010. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
9:26-os- olvasva én sem panaszkodom.
2010. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ez nem panaszkodás, beszélgetés, tájékozódás. Kár, hogy némelyik hozzászóló így fogja fel. Azért havi 80 ezerrel nem hiszem, hogy meg kellene elégedni és vigyorogni mint a vadalma 40 évesen! És nem hiszem, hogy ez lenne az élet, hogy munka (ha van nagy szó), számlák, kaja, és vége. Mókuskerék, pihenés szórakozás no!
2010. jan. 14. 11:57
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen,én is diákhiteles vagyok, kevés a pénzünk :(
2010. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Most nem akarok f@sz lenni, de jelnleg elég jól megy... Mármint a családomra nézve.. tavaj új autó stb. fater 120e nyugdíj,+84e fizu muter 74 e nyugdíj, fater Mávos, anyu rookant nyugdíjas, februártól én is beszállok némi pénzel, +egyetem, hogy ne kelljen egy fillért sem kérni itthonról...
2010. jan. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!