Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok költözni, mit...

Nem akarok költözni, mit csináljak? SOS!

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak, anyukám fél évig kint dolgozott Londonban, ott ismerkedett meg egy amerikai férfival, össze szeretnének házasodni. Először örültem a dolognak, mert egyke vagyok, Davidnek pedig van egy lánya és egy fia, tényleg jófejek, David is kedves velem, úgy volt megbeszélve, hogy idejönnek hozzánk lakni, de anya egy hete előállt azzal az ötlettel, hogy kimennénk hozzájuk, de nem Londonba, hanem Amerikába. Nem akarok menni, mert nekem itt vannak a barátaim, a suli is, tulajdonképpen az egész életem. Anyu ráadásul nagyon jó beszél angolul, én kevésbé, így ott iskolába se akarok menni, hiába lenne ott David (tanár), egyedül lennék ott, gondolom mindenki jól kinézne engem, hogy honnan jöttem, meg kb a jelenidőn kívül mást nem is tudok... Apuhoz nem akarok menni, mert ő iszik, és ez is volt a válás oka. Mivel győzzem meg anyut, hogy maradjunk? 16L

2014. aug. 19. 16:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves anyukád? Szerencsés, hogy újra megtalálta a szerelem, én mindent megtennék anyukám boldogságáért, pedig nekem is vannak itt barátaim, terveim. Bár igaz, én mindent felrúgnék egy ilyen lehetőségért, annyira nem kötődöm az otthonomhoz. :)
2014. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
36 éves :) Igazad van és bár feleslegesnek tűnhet a hiszti, szeretem őt, és sok mindent megtennék érte, de igazán figyelembe vehette, volna, hogy másfél hét kevés a kapcsolatok rendezésére, emiatt kellene szakítani a barátommal és ez így..egyszerűen csak rossz. Megértem anyut, és támogatom őt mindenben, de ez annyira rosszul jött ki..:/
2014. aug. 19. 18:06
 13/17 anonim ***** válasza:

"Az USA marhára jó tényleg, úgy hetente lőnek szét egy középiskolát..."


Nem kötekedésből de ma MO-n egy átlag középiskolába is simán vannak boxeres, viperás meg pillangókéses emberkék.

Ismerek olyat aki azt mondta h ahova ő járt ott a tanár ha jót akart magának akkor csak leült újságot olvasni. Mert ha tanítani akart volna v mit annak nem lett volna jó vége.


Mármint ránézve.

De hasonlókat am én tapasztaltam.

Szóval ha ettől jobb golyót épp nem szór egyik se de ha nagyon akarnak itt is simán mész a temetőbe. Ha nem vagy szimpi.

2014. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
O, baratod is van? Akkor tenyleg megertem, hogy nem mennel. Nagyszuloknel nem tudsz maradni?
2014. aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Most az igazság h megértelek ..de havtanár a pasi akkor téged is tud tanítani. S nagy lehetőség,ott is van internet,tudsz beszélni a barátokkal.esetleg ha maradsz h elkoszonsz a baratoktól s később mész utánuk.ha pl nagyszülőknél maradsz?de viszont ha most kimész szeptemberre feljossz olyan szintre angolból h konnyen boldogulsz.én pl paráznék usaban mert soha nem tanultam angolul.én németül tanultam.39n
2014. aug. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyszüleim már nem élnek, egyik ágról sem. Esetleg a keresztanyukáméknál maradhatnék, csak ott is van három gyerek és még pluszba mennék én.. nem tudom mennyire örülnének neki.

Láttam hogy anyu mennyire örül hogy megyünk úgyhogy azt hiszem próbálok normálisan hozzáállni a dologhoz, csak hát tényleg nehéz.. no mindegy, igazatok van, meggyőzni nem tudom őt és azt sem akarom hogy emiatt ne jöjjön neki össze ez a kapcsolat.

2014. aug. 20. 10:42
 17/17 anonim ***** válasza:
15°os vagyok.elirtam a korom.csak 29 vagyok.
2014. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!