Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lánynak engednétek...

16 éves lánynak engednétek hogy együtt aludjon a barátjával vagy kizárt dolog?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom megmerjem-e kérdezni anyát,mert még nyilván nem volt ilyen helyzet hogy valaki velem aludt volna,és fogalmam sincs mit reagálna.

Egyébként tényleg csak alvás lenne,a szexszel még várnék,és főképp hogy nincs külön szobám,csak galéria,ott meg ha már akarnám akkor sem állnék neki szexelni úgy hogy anya lent alszik.



2014. aug. 20. 02:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%
Így, hogy galéria van biztos, hogy nem. És nem a korod miatt. Gyakorlatilag anyud is egy szobában aludna egy idegen kamasz sráccal.
2014. aug. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

"Én nem, de én konzervatív vagyok. Ha engedi, mindenképen elygen nálad gumi, mert nem csak együttalvás lesz abból. Elég öreg és tapasztalt vagyok ahhoz, hogy ezt 100%-ra mondjam."


Nyugodtan kidobhatod a tapasztalataid a francba. Hónapok óta együtt alszunk a barátommal és még nem szexeltünk. Érdekes nem? És ez egyáltalán nem egyedi eset, bármennyire is szeretnék egyesek úgy beállítani a "mai fiatalságot", hogy már romlottsággal a vérükben születtek.

2014. aug. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
Nekem engedték. De ebben a felállásban, hogy galériás lakásban laktok eszembe se jutna. Ok, hogy nem akarsz szexelni, de elalvás előtt nyilván beszélgettek, megcsókoljátok egymást, a szülők meg ezt lent hallgassák? Amúgy a szex miatti ellenkezést sose értettem a szülőknél. A gyerek nappal is el tudja intézni, nem csak éjszaka.
2014. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Apum nem él velünk.A barátom is akarja,mert tényleg aludni akarunk együtt,azt meg így is lehet,bár tény hogy jobb lenne különszoba,de úgy alakult hogy nincs...

Beszélgetni meg max megcsókolni egymást tudnánk,anyum nagyon korán elalszik,és elég mélyen,szóval ezeket nem hallaná.

2014. aug. 20. 13:29
 15/21 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ez akkor is pofátlanság így. Mit szólnál, ha ő is mindenféle férfit hordana a közös szobátokba?
2014. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz te aludni a barátodnál?
2014. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Én nem engedném, se szex-el se aa is bőven nélkül. Majd 3-4 év múlva is bőven ráérsz
2014. aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Amikor anyának volt valakije(most nincs)ők is együtt aludtak nálunk.
2014. aug. 20. 15:53
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem tudok a barátoméknál aludni...
2014. aug. 20. 17:25
 20/21 anonim ***** válasza:
74%
Megengedném, de szerintem nagyon hülye helyzet, anyuval egy szobában...
2014. aug. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!