Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Higgyek a férjemnek? Korábban...

Higgyek a férjemnek? Korábban rengetegszer átvert, amikor a pénzügyeinkről volt szó.

Figyelt kérdés
Kb.1 éve felvettünk egy jelzáloghitelt, hogy felújítsuk a házunkat. Hogy ne kelljen másik számlát nyitni, az egész pénzt az ő számlájára utaltattuk. Tegnap,1 év után először, merészeltem megkérni, hogy netbankon keresztül mutassa meg, hogy meg van-e a maradék 1 mill. Ft. Erre ő, hogy jó majd holnap megmutatja. Ma hiába kértem újból, megint az mondta, hogy holnap, de persze meg van az utolsó fillérig. Ezen összevesztünk, és elment itthonról. Még ő van megsértődve, hogy nem hiszek neki. Most mi a fenét csináljak?
2008. aug. 6. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudod megnézni a netbankon keresztül a számláját? Szerintem ha meglenne a pénz, akkor nem csinálna belőle ekkora ügyet. Te csak annyit akarsz, hogy mutassa meg a számlát, ezt ő is megérthetné. Nem problémázna ennyi és nem halogatná, ha minden rendben lenne. Remélem megjön az esze, hazamegy és elmeséli, hogy mi van a számlával!
2008. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem tudom megnézni, mert nem mondja meg a jelszót. De mivel a számla közös, gondolom, ha bemegyek a bankba, ott megmondják?
2008. aug. 6. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha közös a számla, akkor természetesen megmondják. de ha van bankkártyád akkor a telebankon keresztül, vagy ATM-nél is le tudod kérni az egyenleget! Pénzfelvétkor is szokta írni az egyenleget a bizonylaton, kivéve ha lekötött betét! Mert akkor csak a bankfiókban látszik!
2008. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne takargatnivalója, akkor nem csinálná ezt. Szegénykém sajnállak, hogy a saját párod így viselkedik veled, pedig a kapcsolat alapjának kéne lenni a bizalomnak. De azt is megértem,hogy az előbbi esetekből kifolyólag gyanakodsz valamire. Próbáld meg mégegyszer megkérni, és ha akkor sem, akkor állítsd választás elé. Előbb-utóbb színt fog vallani. Muszáj lesz. Sok sikert, és állj a sarkadra, hiszen az a te pénzed is, nem csak az övé.
2008. aug. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szia, szerintem ne hagyd magad, és nyiss egy saját számlát, a maradék pénzt meg utaltasd át rá, mert valószínű azért csinálja a férjed a műbalhét mert már nincs meg a pénz vagy csak egy része. (ha meg közösen fizetitek a részletet, akkor tulajdonképpen a fele a tiéd nem?) Ha ő szó nélkül lenyúlja a megtakarításotokat akkor mi értelme az egész házasságnak? Ne haragudj, de annyira felháborító amikor a saját férjed néz ennyire hülyének! Sok sikert!!! És ne hagyd magad!!!!
2008. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Végre kiderült, hogy mi a helyzet. A férjem kölcsönadott egy jó ismerősünknek 400e Ft-ot, és nem merte nekem bevallani. Pedig annak az egy embernek én is szívesen adok kölcsön bármikor, mert ő már nem egyszer kihúzott minket a slamasztikából... Ma már meg is adta a pénzt, csak én szerencsétlen időpontban kérdezősködtem. Végül is hazudott, az tény, illetve nem mondta el a teljes igazságot, de határozott bűnbánást tanúsít. ;)
2008. aug. 7. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!