Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szobában lakok a húgommal....

Egy szobában lakok a húgommal. Állandóan üvölteti a nickelodeonos és a jetixes hülyeségeket. Mit csináljak a húgommal?

Figyelt kérdés
pl. Spongyabb, Drake és Jhos, Phineas és Ferb, stb., amiktől már kiráz a hideg. Ha megkérem vegye halkabbra, megteszi, de utána viszaveszi még hangosbbra. Ha én akarok nézni valamit a tv-be az neki hülyeség pedig csak este 1-2 óráig nézek néha valamit. Megnézem a híreket, néha a Fókuszt, ill. a Gyilkos elméket. Megy egyszer-egyszer ha érdekel valamilyen dokumentum filmet, ami érdekel. Semmyilen normális filmet nem néz, csak ilyen meséket. Ennek hatására állandóan idétlenül viselkedik, vinnyog, ugrabugrál.Már arra gondoltam kihúzom a tv-t, utána nem nagyon tudna hozzájutni, mert el van takarva az a rész, ahol van a konnektor. Külön szobára nincs lehetőség. Már nem bírom elviselni ezeket a vackokat. Nem egy-két hónapja megy így, hanem két éve. Hába mondom neki, hogy ne nézze vagy kevesebbet, azt mondja, hogy ő se szól bele abba, amit én csinálok. Tudom, hogy nem dönthetem el, hogy mit szeressen, de már megőrülök a meséktől. Amúgy nagyon szeretjük egymást, különben jó fej és okos. Én 14 éves, ő meg 12 éves lesz. Mit csináljak? Szülőket nem zavarja annyira, mert nem szeretnének beleszólni a mi vitánkba (nevelőanyám ezt beleverte apuba).
2008. aug. 6. 22:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
96%
Beszéljétek meg, hogy minden nap legyen pár óra, amikor nem megy a tévé. Egyrészt, a tévének is árt, ha egész nap be van kapcsolva, másrészt tényleg nem jó egész nap zajban lenni, mindkettőtöknek kell egy kis csend és nyugalom. De nyugodtan és higgadtan beszéljétek meg, hogy mikor lesz az a napi két-három óra, amikor tévészünet van, és olyankor senki nem kapcsolja be. Helyette olvassatok, rajzoljatok, beszélgessetek, társasozzatok vagy bármi. De ne menjen egész nap a tévé.
2008. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
94%
Lehet, hogy azért nem használja a fülhallgatót, mert drótja van. Vannak már drótnélküli cuccok, amivel tehet-vehet a szobában, és nincs odakötve a TV elé... És ugrabugrálhat kedvére
2008. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Tudom már senki se olvassa ezt de ha mégis én azt tenném hogy letörölném a mesecsatornákat és azt mondanám hogy meghaltak, vagy a Hírtv-re kapcsolnék és kivenném a távirányítóból az elemet.
2010. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!