Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok, volt egy...

20 éves lány vagyok, volt egy súlyos autóbalesetem. Lent?

Figyelt kérdés
eltört a lábam, bevérzett a gyomrom,eltört 2 bordám, betört az orrom.. és utána depis lettem.. egyfolytába halál érzetem volt.. és ez miatt nagyon sokat ettem híztam 20kg-ot.. Meg persze alig tudtam kimozdulni és csak ettem ettem.. Barátom bejelentette hogy elhagy 3 év után mert így nem kellek neki, mert kövér vagyok.. stb..Lehetett ennek más oka? vagy? Mert még mindig nagyon szeretem őt!:(
2010. jan. 15. 20:16
1 2
 11/18 Plaga ***** válasza:
12%
Gyere babám semmi gond, ledolgozzuk :)))
2010. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

Gondolj arra, bár tudom, nem könnyű, hogy nem Ő volt a Nagy Ő. Ha az lett volna, nem hagy el ilyen indokkal.

Aki szeret, az akkor is szeret ha nem marad belőled más, csupán egy hajszál. :(


Jönni fog az az ember, aki mindenre képes érted. Lehet picit várnod kell rá, de majd bepótoljátok, mert ő az, aki soha nem fog elhagyni.


Fel a fejjel és én sok boldogságot kívánok neked!

A dolgok elmúlnak, bátran tovább kell lépni, és ha barát kell, mi itt vagyunk neked, nem leszel magányos.


Salima

2010. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

A baleseted után teljesen megváltoztál. A depressziód belsőleg, az elhízásod külsőleg formált át. Lehet, h egy kis pánikbetegség is volt.


Egyáltalán nem olyan voltál tehát, mint amilyennek a barátod megismert, amilyennek szeretett.


Ne hibáztasd azért, mert elhagyott, hiszen akkoriban Te is elhagytad Magadat.


Ha tényleg túl vagy a depresszión, akkor vegyél egy nagy levegőt és kezdj el újra élni!

Ne ott akard folytatni ahol elvesztetted a fonalat, hanem kezdd el újra!


Ha úgy kell lennie, vissza fog hozzád találni a srác. Ha nem azt se bánd.


Élvezd az életedet, és ne rágódj az elmúlt dolgokon!


Sok sikert!

2010. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%

Azért egy tartósan depis partner még egy jó kapcsolatot is kikészíthet.

Azt írtad "...így nem kellek neki, mert kövér vagyok.. stb...."

Mit takar az "stb"?

2010. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

Jó, de most miért kezeli mindenki úgy a depressziót, mintha az valami lenézendő, szánalmas dolog lenne? Ha van valakinek ilyen törés az életében, akkor könnyen kialakulhat depresszió. Nekem is autóbalesetem volt 1 éve, azóta pánikbeteg vagyok és nagyon nehéz mindenkinek. DE: Az én környezetem mellettem áll, a barátaim segítenek, ahogy tudnak és barátom is van, aki elfogadja, hogy már nem nevetek annyit, mint régen. Nagyon nagyon rossz tud lenni a depresszió és pont ilyenkor kell a legnagyobb támogatás, hogy ne ess szét még jobban. Ez az a pont, ahol nagy szükség van a szeretteidre és a lehető legnagyobb figyelmet és megértést kell megkapnod. Úgyhogy senki ne jöjjön azzal, hogy mert te "depis" vagy, ez sorsod, egyedül te vagy a hibás, mert nem. Egyáltalán nem vagy hibás semmiben és ezt jól jegyezd meg. Most ez egy ilyen időszak, mindenkinek van az életében ilyen, de rendbe jössz majd. Barátod feladata az lett volna, hogy segítsen, hogy minél hamarabb túl legyél ezen. Nem tudom, de én pl. mikor érzem, hogy szeretnek, nagyobb kedvvel kezdek el tornázni, futni, sétálni, egyáltalán kikelni az ágyból. A te barátod ezt nem tette meg, ő nem vészelte át veled ezt az időszakot. Nem bírt várni? Márpedig a szerelem arról szól, hogy segítjük a másikat jóban-rosszban és nem csak a jóban. Ő nem szeretett igazán, ezt el kell fogadnod, túllépni rajta, mert csak még jobban tönkremész. Felejtsd el a francba, ez az ember már számodra nem létezik. Koncentrálj azokra, akik szeretnek, mert csak ők tudnak neked segíteni a továbbiakban.

18/L

2010. jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Furcsa, hogy egy hároméves kapcsolatnak ilyen felszínes alapja volt.
2010. jan. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
22:56-os vagyok, miért kellett lepontozni? Azért, mert próbáltam erőt önteni egy elkeseredett emberbe? Hát rohadjon meg az olyan, aki csak vádaskodni tud és közönyös módon tesz a másik problémáira. Istenem...
2010. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Plaga ***** válasza:

Én felpontoztalak most, mert meggyőző vagy :)


Ne aggódjon senki,

amíg itt van Laci! ;))

2010. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!