Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt nők: hogyan dolgoztát...

Megcsalt nők: hogyan dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel kb. 1 hónapja vagyunk együtt, eddig még nem feküdtünk le egymással, mert időt kért, hogy majd csak akkor történjen meg, amikor már biztos benne, hogy a kapcsolatunk valóban komoly, nem csak alkalmi lesz.

Szegénykém tele van gátlásokkal, mert az előző kapcsolata megcsalással ért véget, a srác ráadásul nem egyszer csalta meg, hanem tartott erre egy második nőt mellette.


Szombaton késő délután eljutottunk addig, hogy úgy és addig kényeztettem őt, ahogyan akartam és nagyon élvezte, végre elengedte magát. Eltelt 1-2 óra az esti lefekvésig, amikor aztán láttam rajta, hogy bántja valami, és a kérdezgetésemre sírni kezdett. Elmondta, hogy lelkiismeret furdalása van azért, amiért nem viszonozta a délutánit, és hogy biztos ez is azt bizonyítja, amit az előző pasija sulykolt belé, mégpedig azt, hogy nem jó az ágyban.


Gyűlölöm azt az embert, hogy ezt tette vele, hogy az önbizalmát a béka segge alá rugdosta, de azzal semmire nem megyek, ha ezzel idegesítem magam. Inkább bebizonyítom neki, hogy semmi gond nincs vele, ha ez hetekbe telik, akkor is.


Van itt köztetek olyan nő, akit szintén megcsaltak és ennyire nehezen dolgozta ezt fel? Ha igen, hogy sikerült?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2014. aug. 25. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Hany eves a baratnod? Szerintem eleg gaz hogy meg mindig hatassal van ra az amit az ex a multban csinalt. Ha megcsaljak az embert tul kell lepni rajta lezarni az elozo kapcsolatot es nem egy ilyen ember velemenyre adni mint amilyen az ex.
2014. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 manó1235 ***** válasza:
94%
Én is ugyan így jártam. Ráadásul az első nagy szerelmemmel. Sok idő kellett hozzá de a párom rengeteget segített. Minden nap elmondta milyen szép vagyok stb és lassacskán kezdtem jobban érzeni magam, és mivel mindig vidám voltam/ vagyok vele belenéztem a tükörbe mosolyogva és már el is felejtettem miket mondott annó exem. És azt is megértette velem hogy attól hogy még exem nem becsült meg engem, az nem jelenti azt hogy ő sem fog. :) 20/L
2014. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
23 éves. Talán azért viselte meg ennyire, mert szerette a fickót.
2014. aug. 25. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy szerette. Hanem az, hogy most mit érez iránta, mert láthatóan befolyásolja minden cselekedete. Engem pl nagyon zavarna, hogy nem tudnánk egy szendvicset megenni úgy, hogy ne lenne téma a volt barátja.
2014. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, én jártam így. Igazi szerelem, egy tepedt dögvész illegette neki a nagy ülepét...azóta nem találom én sem a helyem, a párom nem igazán foglalkozik velem, így pedig még nehezebb átlendülni...
2014. okt. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!