Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves koráig vállaljon...

Hány éves koráig vállaljon gyereket egy férfi?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 15:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
14%

"50 körül, akkor még bőven felnevelheti a gyerekeit"


Persze ha nem zavar h nagyfaternek néznek.


Inkább 40-et mondanék mint határt.

2014. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%

Viccesek vagytok, gyerekek. Aki 40-et mond, gondolom még mind 20 alatti, aki azt hiszi 30 felett már csak vénemberek és vénasszonyok vannak.


Egyébként meg döntse el az érintett férfi, hogy meddig akar gyermeket vállalni.

2014. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Apum 47 volt, mikor születtem. Szerintem még belefért. Most 70 lesz, de remekül van. Makk egészséges, fitt, még dolgozik is, itthon is ellátja a teendőit, szellemileg is friss, semmivel sincs lemaradva, mint a korombeliek fiatalabb szülei.
2014. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%

"Persze ha nem zavar h nagyfaternek néznek. "

Ki nem tolja le ki minek néz.

2014. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
36%
Azt lehagytam, hogy a párom első gyereke 35 éves korában született, a következő, aki úgy néz ki tőlem lesz, 43-45 éves kora körül fog születni, most 40. Én 23 vagyok. Szerinetm nagyon szexi, és ezt a barátnőim is megerősítették. 5-10 évet nyugodtan letagadhat, kisportolt, nem őszül, fiatalos. A baráti társasága inkább 30 körüliekből áll, és van köztük, aki idősebbnek néz ki a páromnál. Egyszer se jutott még eszembe, hogy 40 évesen öreg lenne a gyerekvállaláshoz, vagy évek múlva, 45 évesen már nem kellene, hogy gyereke szülessen.
2014. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Nálam a határ 40. Nőnél 35.
2014. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
50%

40, nagyon max 45. Nem azért, mert utána öreg, hanem mert sajna nagyon sokan alig érik meg a 70-et, gondolom azért a gyerek érettségijét szeretné megérni, esetleg még a diplomaosztót is, vagy az unokát.


Az hogy hány éves korig szexi az megint más, pl hogy hogy tartja magát.

2014. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
88%

Hülyeség ez a ki mit ér meg dolog. A 20 -on évest lehet telibekapja egy kocsi mikor békésen vezet haza vagy kap egy rákot amibe szépen belehal,leszúrják az utcán stb . Semmire nem garancia a kor. Lehet esélyeket latolgatni de ez nem a tipszmiksz.


Mindenki akkor vállalna gyereket amikor megérett rá, talált egy megfelelő párt,és anyagilag sem a béka segge alatt van, akkor nem lenne ennyi nyomorult frusztrált elvált szétzüllött család ,ide oda hurcolt ide oda pottyantott gyerekekkel. És ha ez 40 -50 évesen jön össze akkor ez van,nem hajt a tatár senkit. A szomszéd márinéni meg hogy mit susmutól azt meg kinemcarjale?

2014. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
38%
40 éves korig mehet, felette életvitel függő. A szüleim negyvenesek, nekem most született lányom, de fáradtak vele foglalkozni, esetleg kelni hozzá éjszaka, ha mégis akkor egész nap zombik. Egy energikus negyvenötös maximum, mert nagy mázli kell hogy egészségesen megéld az unokákat. Aki meg írta, hogy nem tipmix, nem véletlen, hogy örökbefogadni is 40-45ig lahat max. és a hitelfeltételek is mások egy idősebbnél, pedig az idő drágább, mint a pénz.
2014. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Túl összetett a kérdés, ezt mindenkinek saját magának kell eldöntenie, hogy meddig vállal be gyereket. Nem egyformák az emberek. Van aki 40-50 évesen érik be egy jó apa szerepre, van aki már 25 évesen készen áll. Ugyanez fordítva is igaz, van aki 35 évesen már öregnek érzi magát és nem mer újba belekezdeni, van aki meg 70 évesen energikusabb mint egy 40 éves.

A halált meg hagyjuk, mert a sorrend nem ismert.

2014. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!