Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves koráig vállaljon...

Hány éves koráig vállaljon gyereket egy férfi?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 15:05
1 2 3
 21/23 omba ***** válasza:
100%

Nem terveztük, de 49 évesen jött....

Tök jól elvagyunk, örülök, hogy így alakult.

2014. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
41%
én is 50-55 körül mondanám. De ha később, az sem baj. Az én férjem 35 múlt májusban, 33 volt, mikor összeházasodunk, és 28, mikor megismerkedtünk/összejöttünk. Sajnos 1,5 éve nem jön össze a baba, elsősorban az én egészségem miatt, de nem adjuk fel. Ha esetleg 4 éven belül nem sikerül, akkor adjuk fel? Én is még legalább 10 évig nem szeretném feladni, ha meg már sikerül, akkor nem érdekel, hogy hány éves lesz a férjem. Szerencsére még most is jól néz ki, legalább is számomra, ráadásul azt gondolom, hogy 3-4 éve ért meg az apaságra teljesen. A sógornőm most fog szülni, ő 33 éves, a párja 43 és szerintem abszolút fiatalok mind a ketten.
2014. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

Aki 50 évesen vállal gyereket, hogy akar majd a 10 éves gyerekkel focizni, kempingezni, vagy matekházit megoldani, 60 évesen? Eltörik a csípője, fázik, nem fog az agya, stb...

35 évesen azért egy férfi is eléggé benne van a korban.

2014. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!