Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az eszem megáll! Vagy csak...

Az eszem megáll! Vagy csak túl reagálom?

Figyelt kérdés

Párom a volt feleségével épített egy házat, részben szocpolra részben pedig abból a pénzből amit a telken lévő belvizes házra kaptak.

Szóval párommal az összeköltözést tervezzük, de ő nem akarja a volt feleségét kitenni a házból mondván nincs hová mennie. Mi persze menjünk anyóshoz vagy albérletbe. Nem szemétség ez?


2014. aug. 27. 13:29
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
92%
Ha a gyerekek már nagyok, akkor gondolom te sem húszon éves pályakezdő fiatal vagy. Költözzetek oda, amit eddig megteremtettél az évek alatt.
2014. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
100%
Ja ès mèrt nem vàlasztottàl facèr pasit? Most nem lenne ilyen problèmàd!! Gyerekes vagy nagyon.
2014. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
89%

Na csodás,hasonló a szitu nálunk is.


Az exemmel feles a ház,immáron 4 éve nem vagyunk együtt.Én(nő) eljöttem a házból,otthagyva az exnek.Na erre jött az új asszonyka akinek ez nem tetszik(mármint,hogy fele az enyém azóta is,csak azt felejti el,hogy én még 20évig ADÓSTÁRS leszek.Megy a pampogás,hogy jó lenne ha nem lenne közöm a házhoz.Mondtam neki,hogy legyen az én fél részem az övé de akkor legyen ő továbbra az adóstárs.Jaaa nincs munkája....hát sorry,én meg nem íratom át a két szép szeméért a fél részemet.

A másik verziója új asszonykának:vegyem én át a teljes tulajdon jogot, a hitelt.... mondom oké,de nem ám csak úgy,hanem fizessek X arra az időre amióta én nem lakom a házban.Na ja persze,ki volt adva albérletbe amiből nekem semmi hasznom nem volt sosem.Mindent az exem rakott el,de benne ő sem lakott(most sem).Örüljön ha átveszem a házat,megszabadul a hiteltől....és tőlem!


Vegyetek vissza kissé a nagy arcokból új asszonykák mert nagyon pofátlanok vagytok mostanság már!

2014. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
A páromék nem most válnak, hanem már 12 éve elváltak. Csak a párom jószívűségből nem tette azt a nőt az utcára.
2014. aug. 27. 14:18
 25/55 anonim ***** válasza:
100%

Na szoval..miert is nem laktok ott, ahol most te elsz?

Az nem lenne szemetseg, hogy kirakjatok az asszonyt, csak azert, mert a szived vagya bekoltozni oda? Tok mindegy, hogy mi van most, de egy dolgot elfelejtesz: a parod gyerekeinek az anyjarol beszelsz.. Azert ehhez is pofa kell...

2014. aug. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
95%
Te nemcsak haszonleső vagy, hanem ostoba is. Nem rakhatja ki, mert közös a ház. Együtt élhetnek ott, de ki nem rakhatja, csak ha kifizeti a részét. Ez nem jószívűség.
2014. aug. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként most komolyan te hol laksz? Kartondobozban az utcán?
2014. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Mondtam már azt is a páromnak, hogy vegyen a nőnek egy másik házat és le van tudva. De azt mondja inkább ő költözik.
2014. aug. 27. 14:23
 29/55 anonim ***** válasza:
91%
Az a ház nem tiéd! A párodé aki ezek szerint még csak nem is férjed)és az exéé. Neked abszolút semmi közöd hozzá, hogy ki lakik benne. Jogilag sem és erkölcsileg sem szólhatsz ebbe bele! Ha kell a ház, fogd a megtakarított pénzed és vásárold ki a volt feleségét. Ja, hogy az meg nincsen ugye? Akkor azt csinálod amit mindenki más, albérletbe mész vagy anyóshoz és dolgozol , spórolsz addig amíg nem tudsz saját házat, lakást venni. Ennyi. Az, hogy a párod és a volt felsége hogy állapodtak meg a válásnál, ahhoz tényleg semmi közöd nincsen. Ha sokáig kötöd az ebet a karóhoz pórul jársz majd meglátod!
2014. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
91%
Ha 12 èvig nem rakta ki,akkor biztos nem fogja most sem a te kedvedèrt anyukàm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!