Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miután betöltöm a 18. -at...

Miután betöltöm a 18. -at elmehetek otthonról anélkül, hogy a szülők esetleg rendőrt hívnának?

Figyelt kérdés
Úgyértem,hogyha 18.után elmennék otthonról vki máshoz lakni.És,ha esetleg kihívnák a rendőröket akkor már nem tudnának mit csinálni.Mivel nagykorú leszek így én felelek a tetteimért.
2011. aug. 19. 13:12
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
86%
oda mész ahová akarsz...de ha felébredsz és bilibe lóg a kezed, akkor gondolkozz el, miből fogsz megélni
2011. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
89%
Így van és a rendőrök sem mennek már ki ilyen esetben.
2011. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Első kommentelő:

Anyagi gondok nem lesznek,az már meg van oldva.

2011. aug. 19. 13:18
 4/47 anonim válasza:
82%
Igen, de nem csak az elköltözésért felelsz, hanem azért is, ami utána jön, mert a szüleidtől segítséget ne várj. Az élet meg nem habostorta, ahogy szokták mondani. Lehet boldogulni egyedül is, de nagyon nehéz és magányos küzdelem lesz, mert a barátaid huss, elillannak. Amíg csak a szátok jár, baromira melletted vannak, amint segítségre (pénz, élelem) lesz szükséged, mind másfelé néznek majd.
2011. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim válasza:
74%
Nyertél a lottón? Mert másképp nem hinném, hogy megoldottad.
2011. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Nem,nem nyertem a lottón.Bár jó lenne:D

Na de komolyra fordítva a szót,a barátomhoz költöznék aki dolgozik.Így van meg az anyagi háttér.

Nem vagyok már kislány,el tudom dönteni,hogy mit szeretnék.

2011. aug. 19. 13:25
 7/47 anonim ***** válasza:
87%

Nem vihetnek vissza, rendőrrel sem. (Hacsak nem leszel gyámság alá vonva, pl. fogyatékosság miatt.)

De csak akkor menj el, ha soha többé nem akarsz visszamenni, akkor sem, ha elüt a villamos és nyomorék leszel, a barátod meg kidob a lakásából. Mert 18. év után már nem kötelező a szüleidnek sem eltartani, visszafogadni.

2011. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
60%

igen, a kis tini kapcsolatod biztosan örökké fog tartani..


remélem a szüleid nem fognak etetni meg pénzelni miután elszáll a rózsaszín felhő..

2011. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Ez nem csak egy tini kapcsolat.

De nem magyarázkodom...

2011. aug. 19. 13:34
 10/47 anonim ***** válasza:
75%
szóval élősködni fogsz a barátodon...nem vagyok sokkal idősebb, de sose jutna eszembe h a barátnőm biztosítsa az anyagi hátteret, ez mindenkineka saját dolga, h megálljon a lábán. Mi van ha nem lesz már barátod és a biztos anyagi háttere? Először teremtsük meg a hátteret és alapot, és a saját lábunkon álljunk meg.
2011. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!