Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem rá a férjemet...

Hogyan beszéljem rá a férjemet, hogy megcsináltathassam a melleimet?

Figyelt kérdés

Sajnos a szülések után eléggé tönkrementek, pedig szoptatni sem tudtam. Borzasztóan néznek ki. A férjem szerint nem baj, ne csináltassam meg, neki nem számít, miközben érezhetően mégis.

Nem szeretném kész tények elé állítani, jó lenne, ha meg tudnám vele beszélni, de eddig nem jutottam vele semmire. Miért ellenzi, amikor tudja, hogy nekem nagyon fontos lenne?


2014. szept. 1. 15:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem akarok hülyeséget kérdezni, de megkérdezted tőle hogy miért ellenzi?

Válaszolt rá konkrétan?

2014. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%
ha van saját félretett pénzed, akkor minden további nélkül csináltasd meg, senkitől sem várható el, hogy szarul érezze magát a bőrében
2014. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Miért ellenzi?


1, Millió fölötti összegre rúghat a dolog, ha szilikont is tetetsz be.

2, Amennyiben tetetsz be szilikont azt tíz évente mindenképp cserélni kell, akkor is, ha időközben nem találja ki senki, hogy gyári hibás volt az implantátum, mint történt ugye nemrég.

3, Nem szereti a fogását, formáját, idegenkedik a gondolattól, hogy neked ilyen legyen, ne adj isten a könnyűvérűséggel azonosítja a dolgot.

4, Az egész egy műtét, és minden műtétnek megvannak a maga kockázatai: az altatásnál, az esetleges emberi hibák is meglehetnek, elfertőződhet, stb.

5, Könnyen előfordulhat, hogy a végén, mikor belefektettél egy csomó időt, energiát, pénzt, és megcsináltattad az egészet, úgy fogod érezni, hogy kényelmetlen lett, és nem érte meg.


Szóval nagyon sok kockázata van. Szerintem próbálj utánaolvasni, és ha mindennek ellenére úgy érzed, hogy szeretnéd, akkor komolyan leülni megbeszélni vele ezt, ne csak azt mond neki, hogy te ezt szeretnéd, és kész.

2014. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy komolyan mondja, hogy az ő számára ez nem baj és csak te érzed. Viszont 500-600 ezer, ha csak felvarrás.
2014. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Talán fél téged a műtét kockázataitól, vagy undorodik a "gumimelltől", nekem sem tetszenek az olyan labdaszerű mellek, nem beszélve arról, hogy nem egy életre szól, rendszeresen cserélni kell, rengeteg pénz és kockázat is.
2014. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Saját félretett pénzem nincsen, mert 15 éve közös kasszán vagyunk. Nem élünk nagy lábon, de ha akarnánk, közösen ki tudnánk gazdálkodni az árát.

Ha rákérdezek, elintézi annyival, hogy minek, nem olyan vészes, tömjem ki a melltartómat/ hordjak szivacsosat és akkor nem látszik, nem a melleim miatt vett el...

Esetemben csak szilikonnal megoldható a műtét, mert a szövetek mintha eltűntek volna belőlük és csak a bőr maradt volna vissza. D kosaras volt a mellem, most egy A-ba is bele tudom "hajtogatni", ráadásul a csomók is lettek benne a sorozatos mellgyulladások után, amik nem csak tapinthatóak, már láthatóak is.

Igen, mondani mondja, hogy nem számít, de finoman mindig úgy intézi, hogy pl. együttlétek alatt soha ne legyek teljesen meztelen (hálóing, póló, kombiné...), illetve ha rámnyit mondjuk mikor fürdök, gyorsan elnézést kér és kimegy. Ezek régen nem így voltak, csak mióta a melleim ennyire megváltoztak.

2014. szept. 1. 15:53
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos esetekben TB-re is elvégezhető a mell korrekciója, kérdezz meg plasztikai sebészt. Lehetséges, hogy szilikon nélkül is működik.
2014. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

Engem férfiként pl. elborzaszt a szilikonmell látványa.


Amíg ruhában van, addig nagyon szexi, de amint lekerül a ruha és a nő a hátára fekszik és a mell nem terül el úgy, ahogy annak kellene, csak mint 2 gumilabda ott feszül... hááát... inkább lógjon, de legyen természetes.

2014. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Gondolod hogy ha egy darab szilikon lesz ott, akkor nem igy fog viselkedni?
2014. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

"1, Millió fölötti összegre rúghat a dolog, ha szilikont is tetetsz be.

2, Amennyiben tetetsz be szilikont azt tíz évente mindenképp cserélni kell, akkor is, ha időközben nem találja ki senki, hogy gyári hibás volt az implantátum, mint történt ugye nemrég."


750-800 e körül van.

Már nem kell cseréltetni, maximum 20-30 évvel később a test öregedéséből fakadó esztétikai vonzat miatt.


Az pedig nem igaz, hogy a szilikonmell feltétlenül gumilabda tapintású. Nagyon lágy, természetes mellel teljesen megegyező tapintású implantátumok is vannak már. Ezek mellett maximum a heg alapján lehet beazonosítani, hogy műtött-e. Tapintás alapján nem.

Forgalmaznak kemény implantátumokat is, mert van aki olyat kér.

2014. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!