Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem rá a férjemet...

Hogyan beszéljem rá a férjemet, hogy megcsináltathassam a melleimet?

Figyelt kérdés

Sajnos a szülések után eléggé tönkrementek, pedig szoptatni sem tudtam. Borzasztóan néznek ki. A férjem szerint nem baj, ne csináltassam meg, neki nem számít, miközben érezhetően mégis.

Nem szeretném kész tények elé állítani, jó lenne, ha meg tudnám vele beszélni, de eddig nem jutottam vele semmire. Miért ellenzi, amikor tudja, hogy nekem nagyon fontos lenne?


2014. szept. 1. 15:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
21%
Akkor nézegess jó pár elfuserált műtétet,amin azok a nők mit nem adnának érte ha sosem vágtak volna bele.Fogadd el magad olyannak amilyen vagy.Nem teheted ki magad semmilyen veszélynek,hisz feladatod van a gyerekeid.Azok fontosabbak min a melleid.A te párod nem durrog csináltasd meg mert neki nem tetszik.Az enyém ha durrogna,nos őt cserélném le, nem a csöcseimet meg az egészségemet.Azt a pénzt költsd a gyerekekre inkább
2014. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
17%
A szövetek ilyenkor csak akkor tűnnek el, ha a terhesség után hirtelen fogytál le / kezdtél egy fogyókúrázni, drasztikusan, hogy visszanyerd a régi alakod.
2014. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
38%
Azt mondogatják a szülés után 6-7 év szükség van (általában) a szervezet regenerálódására,a régi méretre való igazodás és a bőr visszahúzódására.Nem lehet tudni kinek mennyire rugalmas a bőre? Ha te jobban érzed magad a bőrödben ha megcsináltatod a cicidet akkor az legyen a te ügyed.Azt viszont szeretném kérni tőled,mielőtt megműttetnéd magad keresd fel annak az orvosnak a rendelőjét akivel szeretnéd elvégeztetni a műtétet és beszélgess azokkal a nőkkel akik a kés alá feküdtek.!!!!!
2014. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%

"6-7 év szükség van"


Hónap, nem év. Ami addig nem rendeződik, az nem is fog.

A hízás más tészta, az ugye kialakulhat simán többletenergia bevitele miatt is.

2014. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%
Anyukámnak sikerült rábeszélnie a férjét. Ő most sokkal jobban érzi magát a bőrében, vagyis ez túlzás, mert ugyanúgy megmaradtak a kisebbségi érzései, de a melleire büszke. Viszont a férje azóta nem nagyon fogdossa neki, azt mondja, mintha guminőt simogatna, nem jó érzés neki, nem kívánja.... Csak azért írtam, mert érdemes átgondolni, és a fentiek miatt is, amit a többiek írtak.
2014. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
39%
Ne csinltasd én ha a nejem megcsinltatn nem kívánnám már. Ma láttunk a fürdőben egy lányt ruhaban biztos bombának tűnt volna de igy bikiniben olyan volt mint 2 odarakott labda hát elrontotta az összéképet és nem kéne az a nő. Nem akarunk gumicsócsóket simogatni fogjatok fel csajok!!
2014. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Amiröl még nem írt senki, az az, hogy sok esetben a mütét után teljesen érzéketlen lesz a mell, és nemcsak optikailag lesz "mükinézete", hanem még nem is tudod semmire "használni".


Ha meg a férjednek nem tetszik a szilikonmell, akkor a mütét után kevesebb kedve lesz hozzád.

2014. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy jobban fogsz kinézni, ha egy mütéti heg lesz a melleden? Mert a legtöbb férfi számára az sokkal visszataszítóbb, mint ha nem feszes.
2014. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ne mondj butaságot. A heget egyrészt eléggé elrejtik, másrészt megfelelő heggyógyulási adottságokkal így néz ki:


[link]


Ráadásul ezen a képen nem is jó helyen vágott a sebész, mert 2-3 centivel lejjebb, az áthajlási redőben kellene lennie. Ezzel a heggel mi a baj?

2014. szept. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
51%

Csak az a gond, hogy sok embernek nem ilyen szépen gyógyul.


Meg NEKEM személy szerint már ez is zavaró lenne.

2014. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!