Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem rá a férjemet...

Hogyan beszéljem rá a férjemet, hogy megcsináltathassam a melleimet?

Figyelt kérdés

Sajnos a szülések után eléggé tönkrementek, pedig szoptatni sem tudtam. Borzasztóan néznek ki. A férjem szerint nem baj, ne csináltassam meg, neki nem számít, miközben érezhetően mégis.

Nem szeretném kész tények elé állítani, jó lenne, ha meg tudnám vele beszélni, de eddig nem jutottam vele semmire. Miért ellenzi, amikor tudja, hogy nekem nagyon fontos lenne?


2014. szept. 1. 15:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy tudom, hogy műtétkor átvágnak egy csomó nyirokvezetéket, amik az energiaáramláshoz kellenek.

Ezáltal felborul az energiaellátási egyensúly a szervezetben, amitől lehetnek betegségek. Úgy mondták, hogy, ha elvágunk egy vízvezetéket, ott fel fog torlódni a víz, ahol meg tovább menne, ott energiahiány lesz. Persze majd jön valaki, aki azt mondja, ez butaság.

2014. szept. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én már láttam igazi heget közelről - nem olyat, mint az előző fényképen.

Majdnem elhánytam magam.


Ha a férjed nem támogatja a műtétet, akkor nagyon valószínű, hogy nem fog neki tetszeni majd az eredmény.

2014. szept. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ha feltétlenül ragaszkodsz a mütéthez, akor megcsináltathatod, de a következményekkel számolnod kell


1. Egyáltalán nem biztos, hogy az eredmény szebb lesz, ha meg messziröl látszik, hogy "müanyag", akkor az még rosszabb, mintha valamennyire lóg.


2. Igen sok esetben ronda heges marad, ami szintén nem jobb, mint a mostani állapot.


3. Egy mütétnek mindig vannak kozkázatai és ha netán belehalsz, akkor a gyerekeidnek teszel csak rosszat.


4. Ha netán mégis minden rendben is lesz, csak a férjednek nem tetszik, akkor adott esetben éppen azért hagy el, mert undorodik attól, amit lát.

2014. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
45%
jaj 8-as ugyan màr! Bezzeg a csalfa, dagadt, igénytelen nöcik nem borzasztanak el, mi? Eriggy mà.
2014. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!