Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még remény?

Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés

12 éve vagyunk házasok a férjemmel. Én nagyon szeretem Őt. Elmondása szerint Ő is engem. Tudjátok...nem vagyunk egyformák. Én ki tudom mutatni, Ő annyira nem. A szeretetnyelvünk más.

12 év sok idő. 15 éve ismerjük egymást. Azóta alkotunk egy párt. Jóképű a férjem. Sok lánynak tetszik is. Iszonyat nehéz mindig mindenben megfelelni...a múltkor lelepleződött. Az egyik közösségi oldalon bejelölte egy lány. Ő visszajelölte, hogy több ismerőse legyen,de erre felbátorodva a csaj írt neki. Beszélgettek. És ez nekem nagyon rosszul esett. Megunt? Rámunt? vagy meg is csal?



2014. szept. 2. 17:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%
Hány éves vagy? A férjedet amúgy egy ketrecben tartod a lakásban, vagy mi? Ő is egy ember, add már meg neki azt a lehetőséget, hogy más emberekkel beszélgethessen. Ennek semmi köze nincs a megcsaláshoz, az úgy néz ki, hogy a férjed találkozik egy másik nővel, titokban és dugnak. Ez meg egy ártatlan beszélgetés volt. A kérdésedre válaszolva: én már tuti meguntalak volna, utálom a (teljesen feleslegesen) féltékeny hárpiákat.
2014. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Miért nem beszéled meg vele? Azt most hagyjuk, hogy hogy jöttél rá, hogy írtak egymásnak...:)

Az egyik alappillére szerintem egy hosszútávú kapcsolatnak, a kommunikáció.

Senki nem lángol úgy a párja iránt, mint az első 1-2 évben, mindenhol egy idő után ellaposodik, jönnek a szürke hétköznapok, kicsit eltávolodnak egymástól a felek, hullámvölgyek jönnek, amikor megfordul az ember fejében ez vagy az, de ha két ember őszintén elbeszélget egymással és tesznek a dolgok jó oldala felé való mozdulásért, akkor azért gond nem szokott lenni.:)

Talán többet kellene együtt lennetek, kettesben, kicsit romantikázni, magatokat szem elé helyezni, frissességet vinni a kapcsolatban és akkor más lenne.

Mindenesetre én biztos nem nézném jó szemmel, ha valaki bejelölné a férjemet és még írnának is egymásnak. Fordított esetben valószínűleg a férjem úgy felháborodna, meg lehet a tiéd is, hogy kő kövön nem maradna. Tuti nem bírnám ki szó nélkül ezt a helyzetet.

2014. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak: Összetört bennem valami amióta megtudtam hogy leveleznek. Mintha én nem lennék elég neki.Megbeszéltük természetesen, de valami megváltozott bennem azóta.Iszonyúan fáj...főleg hogy a csaj szexuális kapcsit ajánlott neki. (Ő mondta el nekem a levelezést és tartalmát) Az a legrosszabb hogy leállt vele beszélgetni. És gondolom tetszett is neki az ötlet....
2014. szept. 2. 17:21
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem akarlak megserteni de ebbol amut irsz az jon le hogy te ragaszkodsz hozza szereted o meg annyira nem. Persze lehet ezt mindenfele szeretetnyelves dologgal magyarazni de a valosag az hogy aki szeret kimutatja es nem mas novel chatel titokban.
2014. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
51%
Az első válaszoló vagyok és ígérem, hogy nem fogok folyton belepofázni, de könyörgöm, elutasította a csajt. Hát mi kell még ennél is több? Ugyanannyi ideje vagyok a párommal, mint te, rengeteg nő és férfi ismerőse is van és soha nem csalt meg és soha nem mondanám azt, hogy x-szel ne beszéljen, csak azért, mert nő. Nem állatok vagyunk, hogy minden hímre, nőstényre ráugorjunk.
2014. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

én megértem a kérdezőt, nekem sem tetszene.

valószínűleg, mert számomra a párkapcsolat meg az egyéb kapcsolatok között nem az az egyetlen különbség, hogy párkapcsolaton belül együtt hálunk.

valahogy ez a bizalmasság vagy hogy mondjam, ez is kizárólagos.

nem vagyunk már tinédzserek, hogy magánéleti témában levelezgessünk az ellenkező nemmel.

nekem ez már átlépi azt a határt, amit a társamtól el tudok tűrni.

ez esetben is látható, hogy valóban volt egy szexuális felhangja a dolognak, nem a közös hobbijuk kötötte össze őket. az egy dolog, hogy a férfi nem ment bele az aktusba, de nyitottnak mutatkozott egy másik nő felé, ez is már egy komoly jelzés.

nyilván másnak máshol van a határ, nekem ez nem fér bele, én is kiakadnék rendesen.

2014. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Ezen én kis lennék akadva ,hogy egy vadidegennel állna le párom levelezgetni ,amiben a szexualitás is szóba kerülne . Ez gáz ... Nem azt mondom,hogy nem szeret a párod ,sőt az is pozitív dolog hogy mesélt a tartalmáról .Viszont ez mindenképpen jelzésértékű .. kicsit jobban oda kell figyelnetek egymásra , ne laposodjon el a kapcsolatotok ,a hétköznapok monotonításában .
2014. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
16%

Nekem így látatlanban úgy történik, hogy ő csak tényleg úgy visszaigazolta, nem volt vele szándéka. Sőt, amikor a csaj felajánlotta magát, akkor elmondta neked.

Ha meg akarna csalni, akkor nem mondta volna el.

Azért mert beszélget valakivel még nem jelenti azt, hogy unna, nem lennél neki elég.

Én is válaszolok pl. itt priviben is, ha valaki tanácsot kér tőlem és tudok segíteni. Ez nem egyenlő az ismerkedéssel.

2014. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Vannak fehérmájú nők, de azért úgy gondolom az kicsit életszerűtlen, hogy csak úgy bejelöli valaki és azt mondja, hogy nosza kamatyoljunk már egyet.


És hogy derült ki? Ő mondta el?

2014. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
El is olvashattam amit írtak...a csaj folyton a szexel jött...a férjem nem ezen rugózott
2014. szept. 2. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!