Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy bízzon...

Hogy érjem el, hogy bízzon bennem?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt,abból fél évet együtt is laktunk,de most hazaköltöztem.Ugyanis az történt,hogy észre vettem,hogy egy lánnyal smsezik,msnezik,és napi szinten beszélnek.Én bepörögtem és hírtelen felindulásból hazaköltöztem.Eszembe se jutott,hogy megcsal,csak maga a tény,hogy más lánnyal ilyen közeli kapcsolatba került felháborított.Tudom elhamarkodtam a dolgot.Azóta érzem rajta a sértődöttséget,mégha nem is mondja.És mintha nem lenne már meg köztünk a megfelelő bizalom.Ennek ellenére szeretjük egymást.Csak ez a bizalom dolog...úgy érzem nem bízik bennem.De mindent megtennék,hogy ez ne így legyen.Mivel bizonyíthatom neki mégjobban,hogy bízom benne és szeretem?Jóvá akarom tenni amit elszúrtam.

G.F.23


2010. jan. 18. 00:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
hö? lánnyal msn-ezik, sms-ezik és még Ő nem bízik benned, Te meg "jóvá" akarod tenni a dolgokat ??Az ilyen típusú pasi úgy fog megcsalni, hogy a fejedhez vágja :"Te hajszoltál bele" !!
2010. jan. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább az ő dolga lenne, hogy meggyőzzön téged: bízhatsz benne.
2010. jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ugy látom, rosszul látom a dolgot...:)

Köszönöm a segítséget!

2010. jan. 18. 10:38
 14/17 anonim ***** válasza:

Először is tudni kéne ki ez a hölgy. Ha régi osztálytársa, vagy régen barátok, akkor nem gáz, bár hogy napi szinten megy a dolog, és hogy sms-is, nem csak kicsi haveri beszélgetés msn-en, az nem jó, vagyis több mint barátság. Ez biztos.


Ha új nő, akkor meg főleg nem tiszta a kapcsolatuk.


Persze, te megbízol benne, elhiszed, hogy barátkozik, de akkor sem helyénvaló a dolog. Ez olyan mintha azt mondaná, hogy á, elmegyek kirándulni a haverokkal, vagy síelni, de te úgyse jössz, mert dolgoznod kell, és hát olcsóbb úgy ha együtt vagyok valakivel egy szobában, és hát az illető egy lány, ja és csak franciaágy van...

Nézd, el lehet hinni, hogy mégse történik semmi, ha megbízol benne, de akkor se helyénvaló hogy egy másik lánnyal legyen egy ágyban ugyebár...


helyesen tetted hogy hazaköltöztél. És nehogy bedőlj ennek a sértődésnek. Nem vagy neki fontos, csak játssza magát. Ez biztos!!!! Ha nem lett volna semmi a csajjal, és szeretne téged igazán, akkor könyörögne neked, hogy hidd el, az ő szándékai nem voltak kétesek. Ha engedsz neki, és te kezdesz el teperni utána, kb 1 éven belül megcsal, elhiheted. Nem hiszem hogy meg kéne várnod. Sajnos így látom.


31/N

2010. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ezt a lányt interneten ismerte meg.Csak annyira szeretem,és bízom benne,hogy bennem fel sem merül,hogy megcsal...de már elgondolkodom rajta...

Talán szakítanom kéne?És ha tényleg szeret akkor nem hagyja?

2010. jan. 18. 14:21
 16/17 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy haza költöztél szerintem már szakítottál. Vagy azóta is te keresed őt? Szerintem ő szakítani akar veled és téged állít be hibásnak, hogy magadat okold.

Én kiadnám az útját az tuti, egy percet sem keseregnék rajta!

2010. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk...és kölcsönösen keressük egymást,nem érzem úgy,hogy elhanyagol.Csak nem bízik....
2010. jan. 19. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!