Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15éves vagyok. Minél előbb el...

15éves vagyok. Minél előbb el szeretnék költözni itthonról. Sulit (közép) valószínűleg nem fogom befejezni szóval lesz 8általánosom?

Figyelt kérdés

Tudom nem nagy büszkeség de ez van.18évesen megpróbálok keresni valami munkát, havi kb 80at ha keresek abból fenn tudok majd tartani egy olcsóbb albérletet? Nem eszek sokat :D vagy gyűjtsek pár milliót és vegyek saját házat? Ez csak azért nem jön be mert minél előbb el szeretnék költözni itthonról.

Szüleimmel nemnagyon értjük meg egymást, sok probléma is volt.. nem írom le de komolyak.. unom a sok hülyeséget amit csinálnak.. szeretnék a saját lábamra állni.


2014. szept. 8. 13:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költözöl valamelyik rokonodhoz és fejezed be az iskolát?
2014. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
Ha nem tévedek, és vársz még egy évet 18 éves korod után, akkor pont le tudsz érettségizni. Ezzel már "könnyebben" el lehet helyezkedni, mint 8 általánossal. Plusz egy év nem a világ. LEgalábbis én így tettem. Azután béreltem egy szobát egy lakásban, ezzel együtt az összes havi kiadásom volt 45 ezer. Ebbe benne volt a kaja, és a szállás, szóval maradt pénzem ruhára, bulizni, stb. Tehát ki lehet jönni kevés pézből is, kellemetlenebb körülmények között. Te döntsd el mennyire adod alá, és addig semmiképp ne költözz, amíg nincs fix kereseted.
2014. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok.

Azért nem költözök rokonokhoz mert azt nem én döntöm el :)

Ha kirablok egy kisboltot csaklecsuknak'?

2014. szept. 8. 14:01
 14/19 A kérdező kommentje:
Csak vicc volt amúgy... de akkor lehet hogy majd bérlek egy szobát vagy hasonló. Megélek net/tv nélkül.
2014. szept. 8. 14:06
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
na ha már kisboltot akarsz rabolni,akkor bizonyára nem a szüleiddel van a baj.
2014. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Sok kiadó szobát találtam ami 30-40ből kijön 15-20a szoba és 15-20rezsi+közös költség. Végülis ha keresek 50et akkor már megélek de többet fogok.. Nővérem egy cégnél főnök és majd beajánl nem a legrosszabb feladatra. Ha minden jól megy :D
2014. szept. 8. 14:18
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

" nővérem egy cégnél főnök "


ezek szerint a te fejedben lehetnek kisebb - nagyobb gondok, a szülők csak nem lehetnek annyira rosszak ha a nővérednek már sikerült valamit elérnie... ja és akkor ha már be tud intézni és olyan rossz a sorod otthon, nemhiszem h ne találna neked az ő lakásán egy ágyat ahol elalszol

2014. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
38éves :D 1szobás albiban él
2014. szept. 8. 16:57
 19/19 anonim ***** válasza:
66%

Úgy látom, nagyon elvagy tévedve...8 általánossal lassan már segédmunkásnak sem veszik fel az embert.

A középsulit mindenképp csináld meg. (az sem sok, de több mint a semmi)

Engem gyártósorra diplomásként (nem büfé!) vettek fel záróvizsga után, úgy hogy kb. 4 évet dolgoztam ott diákként.Az utcáról már nem vesznek fel embert. Akkor mondta a főnök, hogy már inkább nagyobb képesítésű embereket vesznek fel oda is.

Szerencsére sikerült már a szakmámban elhelyezkedni, de az sem volt egyszerű.

Szóval fogadj szót anyádéknak, és tanuljál! Vagy beszélt testvéreddel, ő sem mondana szerintem mást!

2014. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!