Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak én reagálom...

Szerintetek csak én reagálom most túl (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Délelőtt felhívott Anyukám,hogy meghalt a Nagyim,egy hete vitték be kórházba agyvérzéssel,83 éves volt.Nagyon megviselt engem is a dolog,mert nem csak ilyen "sátoros ünnepekkor látogatom Nagyi volt",hanem együtt is laktunk.A főnököm rögtön mondta menjek,haza és ha úgy érzem nyugodtan maradjak otthon pár napot.Felhívtam a férjemet,errő közölte,hogy sajnálja,de ő most erre nem ér,rá majd,ha hazajött este megbeszéljük.Én erre köpni-nyelni nem tudtam,csak annyit bírtam kinyögni,hogy jó szia,és lettem.Pedig arra szerettem volna megkérni,hogy nem tudna-e esetleg előbb hazajönni ő is mert nem szeretnék este 7-ig most itthon lenni egyedül.Persze ezek utánn már nem hozakodtam elő ezzel,de most nagyon kiborultam....:(

2013. dec. 2. 14:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Részvétem. Egyáltalán nem reagálod túl.
2013. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Még ha nem is ér rá, lehetett volna finomabban.
2013. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Azt hiszem nagyon rosszul esett volna, azért ez nem egy csip-csup apróság, amit ennyivel el lehet intézni.

A férjed védelmében egy dolog jut az eszembe, hogy épp egy olyan szituációban vette fel a telefont, amikor ilyesmiről az ember nem tud beszélgetni, és mondjuk elég stresszes volt ahhoz, hogy nem is értette/érezte át a problémát.

Pl. tárgyalás kellős közepén felhívod, akkor ő ott nem érzékenyülhet el, nem kezdheti el a lelki világodat ápolni, mert egyszerűen nem lehet. Ha hazaér, hidd el megértőbb lesz.

2013. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

megértem,ha kiborultál.viszont nem lehet hogy csak pont rosszkor hívtad? ő meg hírtelen csak ezt tudta mondani.

persze akkor is mondhatott volna valami kedvesebbet is ennél

2013. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy egy tárgyalás kellős közepén ül,mert nem olyan a munkaköre,vegyész egy laborban dolgozik...Ha épp csinál is valamit,akkor egyáltalán nem veszi fel,ja és ennek már kb 2 órája,azóta vissza se hívott.Nem hiszem,hogy azóta nonstop kezében van a lombik amit le se tudodtt tenni 5 percre...:(
2013. dec. 2. 14:37
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sajnálom:(
2013. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

én azt javaslom, várd ki mit mond, van e ennek elfogadható oka. tudom nehéz érzelmet időzíteni, viszont olyanra haragudni akire nem kéne, szintén nem helyes.


manapság örül az ember ha van állása, s ha olyan amihez nem kell pénzt hozzákeresni, hát nem nagyon engedhet meg magának bármit. mi nem tudjuk milyen ott a viszony, a hangulat.


természetesen ha kiderül, neked van igazad, akkor ez elfogadhatatlan. de hogy mit kell ilyenkor tenni arról fogalmam sincs. másikat semmibe vevő ember mellett nem igen lenne keresnivalónk...

2013. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
El tudtad mondani a férjednek, hogy mi történt? Vagy nem is tudtatok beszélni, mert rögtön mondta, hogy nem ér rá?
2013. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Részvétem.

Mindig ilyen érzéketlen volt? Ha nem, akkor lehet, hogy tényleg nagyon elfoglalt, valamilyen kísérletet végez, ...

Szerintem írj neki egy sms-t, amiben leírod, hogy haláleset történt a családban, nem tudsz most egyedül maradni, és amint lehet, hívjon vissza.

2013. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Engem is a munkahelyen ért annak idején a papám halálhíre. Főnököm pont állt velem szemben és látta, hogy valami baj van. Rákérdezett és elmondtam. Erre közölte, hogy sajnálja, de ezt meg ezt meg ezt még mindenképpen csináljam ma meg. Nem esett jól, de megcsináltam és kibírtam. Már nem vagyunk gyerekek sajnos, mindenkinek tennie kell ugyanúgy a dolgát, a magánélet meg megmarad otthonra.
2013. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!