Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megharagudott a párom, szerint...

Megharagudott a párom, szerintetek igaza van? Tényleg megalázó ez egy férfinek?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, a párom 28 éves. 5 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve külföldön élünk, együtt jöttünk ki. Alapvetően a kapcsolatunkkal nincs gond, mindketten dolgozunk, szépen gyűjtögetünk, tervezgetünk. Mióta kint vagyunk sikerült vennünk egy autót és kivenni egy 2 szobás lakást, félrerakott pénzünk is van. a páromnak nagyon jó munkahelye van, nekem nem annyira, de azért nem panaszkodom (konyhán dolgozom). Sajnos nem túl jó cég, bármelyik nap felmondhatnak. Szóba jött a gyerek téma, hogy ő már szeretne, és igazából én is. Azt mondtam neki, hogy én akkor fogok szülni, ha lesz egy olyan biztos munkahelyem, ahonnan tuti hogy el tudok menni gyedre, és nem fenyeget minden nap a kirúgás veszélye. Azért nem mindegy, hogy kapok havi 850 eurót, vagy nem. Erre ő mondta, hogy hát persze, jó a pénz, de az ő fizetése is bőven elég, szóval abból is meg tudnánk élni 3man, meg ha engem kirúgnának, akkor szerinte ne is keressek másik munkát, hanem álljunk neki próbálkozni. Ha meg nem rúgnak ki, akkor annál jobb. Mondtam neki, hogy ez nem így működik, tudom hogy meglennénk az ő fizetéséből is, meg megtakarításunk is van, de ha nekem nem jár semmi pénz, akkor nincs B tervem arra az esetre, ha bármi történik, neadjisten elkezd innni, verni, csalni, bármi, nem akarok kiszolgáltatva lenni. És az a 850 eurós gyed itt semmire nem elég, de ha hazaköltözök Magyarországra, ott még albérletben is elvagyok belőle vígan. Mondtam neki, hogy ne értse félre, én nagyon szeretem, és nem akarom elhagyni, csak nem merek szülni úgy, hogy csak neki van jövedelme. Nekem otthon sem és itt sincs senki, akihez mehetnék.


Most ott tartunk, hogy halálosan megsértődött és szerinte ha 5 év után nem mernék rá alapozni, akkor a kapcsolatunknak sincs semmi értelme, ha én eleve B tervet keresek, meg hogy ezzel a férfiasságában alázom meg (hogy nőként nem merek rá alapozni). Szerintetek jogos, hogy vérig sértődött ezen, vagy tényleg én vagyok a paranoiás, csak mert annak ellenére hogy szeretjük egymást, azért szeretnék B tervet?


2014. szept. 11. 13:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

Ó, hát a barátod helyében, lehet, hogy össze is csomagoltalak volna, hogy akkor most keress egy másik albérletet!


Ugye tudod, hogy nagyon megbántottad? Körülbelül azt mondtad neki, hogy tök jó veled (dugni), de amúgy semennyire nem bízok benned, mit képzelsz te?


Teljesen igaza van. Mondhatsz bármit, hadoválhatsz B-tervről, te nem bízol benne és pont. Ez pedig mindenkinek szrul esik, pláne egy tartós kapcsolatban.

2014. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat, még azoknak is, akik kicsit nyersebben fejezték ki magukat :) Valóban igazatok van, bántó voltam, nem kellett volna ilyen durván kifejezni magam, de nekem tényleg SENKIM nincsen a világon, konkrétan nincs hova mennem, van pár barátnőm, de család semmi.... És a B tervhez akkor is ragaszkodom, ebben nem tudtatok eltántorítani, csak talán valóban az ilyen érzéseket és gondolatokat az ember jobb ha megtartja magának. Bocsánatot fogok kérni.
2014. szept. 11. 19:04
 13/13 A kérdező kommentje:
Na meg nem utolsó sorban szoktam olvasgatni itt a gyakorin, és itt mindenki férje/párja bárány lélek volt, és semmi jele nem volt házasság/gyerek előtt, hogy aztán elkezdte verni a családot meg alkoholista lett, meg fűvel-fával félrement.... Kb 10-ből 9 férfit így írnak le itt, tehát az ember tényleg sosem tudhatja :P De ezt már csak itt közöttünk szólva írom.
2014. szept. 11. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!