Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért becsülik meg jobban a...

Miért becsülik meg jobban a férfiak a rosszabb, hűtlenebb nőket, mint a normálisat?

Figyelt kérdés

Ráadásul a megbecsülés minden területen értendő.Nem egy olyan példát látok, hogy hűséges, csinos, rendes , család centrikus nő vagy egyedül marad, vagy sok esetben a párja nem becsüli meg érzelmileg, anyagilag.

Miközben egy fűvel-fával összefekvő kis hadd ne mondjam micsoda, annak bezzeg jut olyan pali, aki a világért el nem hagyná, sőt, még szó nélkül el is tartja.

Talán pusztán azért, mert egy bármelyik bokorban, bárkivel kufircoló nekik kevésbé unalmas?


2014. szept. 11. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
egyszeruen azert mert mindket nemben vannak tisztesseges rendes emberek, meg rongyemberek. Valamiert ez a ket kategoria kulonos tehetseggel talalja meg egymast parkent.
2014. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, hiába is képzeled be magadnak.

Nem mindig az határozza meg, hogy ki kibe szeret bele, hogy a másik családcentrikus-e, vagy rendes, vagy éppen régebben voltak-e alkalmi kapcsolatai, esetleg több is. Ezek mind részletek egy emberből és nem határozzák meg önmagukban a párkapcsolat sikerességét, vagy azt, hogy beléjük szeret-e valaki, vagy sem.


Persze vannak olyan emberek is, akiket annyira elvakít a szerelem, vagy a társfüggőség, hogy bármit elnéznek a párjuknak, legyen az akár rendes, vagy nem rendes.

2014. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy 3-4 èvvel ezelőtt az egyik b. Nőm ès párom flörtöltek. Nem rejtettèk vèka alá, ami persze nagyon fájt. Egy este kifakadtam, sírtam neki, hogy de mièrt?!! Azt mondta: - Mert ő mosolyog ès jó kedèlyű, amilyen èn már nem vagyok. Na, akkor hirtelen leesett az állam.. Èszhez tèrtem, hogy valóban csak az otthont rendezgettem nap, mint nap. A csekkeket befizettem, költsèget vetettem, spóroltam.. Akkoriban nem álltunk túl fènyesen anyagilag, ami elèggè frusztrált. Szóval elgondolkodtam, majd megjegyeztem, hogy ès mit gondolsz, ha majd elkerül a biztonságos fèszekből ès neki kell mimdent csinálni, számolni, felírni akkor is ott marad az a mosoly? Erre ő tèrt èszhez. Hál' Istennek a kapcsolatunk helyrejött,megbeszèltünk mindent, s azóza már boldog család vagyunk. Szóval a Fèrfinek kell a tűz, a nagybetűs NŐ, aki mosolyog, kacèr, erős, gyógyító.. A minden. Szerintem sokan elhanyagoljuk magunkat, a nőcisègünket. :-) Nem biztos, hogy így van, de ez is egy meglátás.
2014. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezt kimondta neked?Az oviban valamelyik ovistársad?Felnőtt emberek között nem hiszem hogy a hűtlenebb nőket bcsülik jobban a férfiak.Legalábbis én nem!Sőt menjél át a szerelem szex kategóriában és nézd meg hány pasi,srác keres megbízható lányt.Szóval nem értem a kérdést igazán.Nekem nem kell ku..rva,és szerintem a legtöbb férfi normális lányt szeretne maga mellé úgy ahogy a nők is.De megfordíthatjuk eme költői kérdést,hogy a nők miért kedvelik jobban a félrekuros,hűtlen,léhütő,megbízhatatlan pasikat?
2014. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!