Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem azt mondta az ő...

Feleségem azt mondta az ő hibája hogy egy töketlent csinált belőlem és tutyi mutyit! Napok óta ezen rágodom hogy hol rontottam el?

Figyelt kérdés
Lehet igaza van,bizonyos dolgokban,lehet az vagyok.Szerencsére nem akar elhagyni.Hogyan szedhetném össze magam?Az a baj hogy bizonyos dolgokban tényleg az vagyok,ha nem szedem össze magam akkor biztos elfog hagyni.Tanácsokat kérnék ez ügyben!Köszönöm!
2014. szept. 11. 17:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért nem jelentkezel?! Kaptál egy rakás választ, igazán reagálhatnál rájuk, vagy legalább egy köszönömöt idebökhetnél. Voltak, akik kérdést is intéztek hozzád, h még jobban tudjanak segíteni. Anonim az oldal, várunk.
2014. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!