Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem nagyon anyás?...

A feleségem nagyon anyás? Most elhagy?

Figyelt kérdés

3éve vagyunk házasok. Ő a kapcsolat elején meg mondta,hogy neki a szülei az elsők minden és mindenki felet àllnak! Azt hittem viccel..de 5év után sem hallotam tölle azt, hogy engem szeret a legjobban stb! ami rosszúl esik.

Szerintetek ezek a dolgok normálisak:

-naponta 5-6 x baszél az anyjával az apjával csa3x ami szerintem nagyon sok én egy honapba nem beszélek ennyit a szüleimmel!

-havonta 1-2 ott alszik máluk mert neki azaz otthona a "fészke"

-ha pl akkar magának venni valamit felhivja az anyukájat hogy szerinte meg vegye e!

-mutkor 1 hétig ott volt náluk mer az anyjának el tört a keze és segitett a hàztartásban

Amugy semmi baj anyosomékkal nem szolnak bele az életünkbe, a feleségemmet támogatják anyagilag vagy is minket ők fizetik a szàmlákat! A feleségem dolgozik én most egy 1 nem de nem hogy kihasználnánk hogy itthon vagyok ő megy a szüleihez ezt szóvátettem mire a válsza annyi volt "nem áll meg a világ hogy itthon vagy"

8 km re lakunk amugy anyosaméktol!

A lényeg ma meg mondtam a feleségemnek hogy fejeze be hogy állandóan az anyjánalvan....erre azt mondta nekem hogy fogjam be a számat és innkább legyek hálás hogy fizetim a számlákat mert egyéltalán nem lenne köteleségük és hogy ő akkot megy odda amikor akkar mert én nem mondhatom meg neki! erre én azt mondtam hogy takarodjon a házbol...el is ment es meg mondta hogy beadja a válast.

Amugy a feleségem nem hanyagolt elengem meg az itthoni munkákat..de nagyon zavar hogy ennyire anyás.

szerintetek tényleg elakkar válni vagy csak dühébe mondta?


2014. jún. 9. 00:32
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért! csak uj a telefonom és nehezen írok rajta még
2014. jún. 9. 00:34
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

Nahát, te otthon vagy, a feleséged dolgozik, és még az otthoni munkát is ő végzi? Ne csodálkozz, ha elmegy néha pihenni!


Keress inkább munkát, hogy ki tudjátok fizetni a számlákat!

2014. jún. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Itthon is tudna!

Az anyjáék a munkahelye mellett laknak és szinte minden nap bemegy hozzájuk nem hogy sietne haza! az én anyám is utba esik hozzá mért nem meg be ha már ugy is arra jár?!

2014. jún. 9. 00:54
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
A te anyádhoz menj te.
2014. jún. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%

A feleséged dolgozik, végzi az otthoni munkát, és a számláitokat anyósod fizeti....

Te meg otthon pihengetsz és rinyálsz...férfinak érzed még magad egyáltalán? Mert az én szememben az ilyen ember nem férfi! A feleséged legjobb döntése lesz, ha tényleg elválik.

2014. jún. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

Mi lenne,hogyha úgyis otthon vagy mindennap elé mennél a munkahelyére, és néha elkísérnéd anyóshoz is?


Dejavúúúm van,mert a volt férjem volt ilyen,szar helyzetben voltunk,anyám ruházta a gyerekeket,meg néha még engem is,erre azt kérdezi tőlem a férjem,hogy "Anyád miért nem vesz ruhákat nekem is? " mondtam neki,vegyen neked ruhákat a saját anyád :D


A Te szüleiddel tartsd Te a kapcsolatot,az csak dícsérendő,ahogy Ő gondoskodik a szüleiről.

2014. jún. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Egy balfék vagy. Szereti a szüleit. Ennyi. Az, hogy hazaköltözött segíteni, mikor eltört a keze, ez alap. Ha otthon vagy, jó lenne, ha nem a dolgozó feleségedtől várnád az otthoni munkák elvégzését, hanem megcsinálnád te. Főleg, hogy még a számlákat is ők fizetik... Ciki.
2014. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%
Az, hogy nem tudott leválni a szüleiről az nem normális. Amit leírtál abból egyedül az az elfogadható, hogy hazament segíteni mikor eltört a keze. Viszont az ugyanúgy elfogadhatatlan, hogy ők fizetik a számlákat, gyakorlatilag ők tartanak el. TE mit csinálsz? Nem mondta még senki, hogy házasságot felnőtt emberek szoktak kötni? A felnőttben pedig benne van a leválás a szülőkről érzelmi és anyagi oldalról is.
2014. jún. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
10%

"Ő a kapcsolat elején meg mondta,hogy neki a szülei az elsők minden és mindenki felet àllnak!"


Igen, minden bizonnyal el fog hagyni, és ne sajnáld. Az ilyen nőt el sem szabadott volna venni, aki ennyire infantilis, a szülei rabja és esze ágában sincs felnőni. Számára te mindig valahol a sorban utolsóként kullogsz és nem kellsz másra, csak "az én párom engem a tenyeremen hordoz és mindnet megad nekem"-re és gyerekcsinálásra.


Nem írtad, és remélem, hogy nincs gyereked tőle, de ha van, akkor harcolj a kicsiért az utolsó csepp véredig. ne legyen ilyen önző kislány-anya nyomorultul felnőtt gyereke és rabja.


És válj el tőle te. Keress egy normális, felnőtt nőt, ne egy infantilis kislányt. Azok nem valóak házasságra.

2014. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan! Ennyire meg vagy szorulva, hogy egy ilyen nőre fanyalodsz???
2014. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!