Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni egy...

Hogy lehet feldolgozni egy ilyen tragédiát?

Figyelt kérdés
2 hete tudtam meg egy baráti beszélgetés útján, hogy a kolléganőmnek aki már barátnő lett, pár éve az akkor 3 éves kislányát babysiterre bízta, és a kislány meghalt mire hazaértek. Kiderült később, hogy a nő 7 gyermeket ölt meg akikre vigyázott. Nézegetve a kislány fényképeit, még én is elsírtam magam. Az egyik mondata még ma is bennem van, amikor ezt mondta, hogy a lánya halálát talán elfogadná ha baleset vagy betegség miatt történt volna, de azt soha nem tudja elfogadni, hogy miatta halt meg a lánya, mert ő volt az aki hívta a babysittert, akiben megbízott. Ha nem ezt a döntést hozza a lánya ma is élne. Ma megint eszembe jutott, és rájöttem, én képtelen lennék ilyen terhet viselni. Ti hogy dolgoznátok fel??
2014. szept. 15. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Most erre mi értelmeset lehet írni?? :( Nincs még gyerekem, nem tudom, hogy dolgoznám fel. Tegnap láttam a Csillagainkban a hiba c. filmet. Nem mondom el a sztorit, a lényeg, hogy egy anyuka úgy dolgozza fel, hogy szociális munkás lesz, hogy a hasonló sorsú szülőknek segítsen. De senkinek nem kívánom.
2014. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Ez Magyarországon történt?
2014. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki még nem élt át ilyet, az nem tudja megmondani, hogyan dolgozNÁ fel :( Szörnyű mindenesetre.
2014. szept. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
En nem tudnam... Nem az o hibaja, de ezt sosem fogja elfogadni. Ilyen esetben en is magamat hibaztatnam. De akkor is, ha baleset tortent volna, hisz mindig van olyan, hogy ez nem tortent volna meg, ha.... Nagyon sajnalom, borzalmas lehet igy elni...
2014. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

Én is láttam ezt a filmet!

Mondjuk már akkor se értettem,hogy legalább a harmadik esetnél nem tűnt fel a nyomozóknak,hogy ugyanaz a babysitter!

2014. szept. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak értelem nélküli önmarcangolás. Végülis mindegy gyerek halálának a szülei az oka, amiért szexeltek, és megtermékenyült a petesejt...

De fel lehet fogni máshogy is, csak valamiért késztetést éreznek saját maguk hibáztatására. Értelme sajnos attól még nincs.

2014. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A google nem dob ki senkit...

Akárhogy keresek rá, pedig egy gyermekeket ölő sorozatgyilkos komoly médiafigyelmet kapna.

Érdekes.

Lehet lepontozni.

2014. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is valami film lehetett, mert ilyenről Magyarországon még nem hallottam.


De még külföldön sem hiszem, hogy létezne sorozatgyilkos bébiszitter.

2014. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nem történhetett, mert akkor mindenki tudna róla. Lehet, hogy nem mond igazat a munkatársad. Bármennyire durva, tényleg van olyan, aki még ilyet is képes hazudni.
2014. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
A szokásos kamu. Mint ebben a kategóriában minden 2. kérdés.
2014. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!