Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túlzás, hogy már...

Szerintetek túlzás, hogy már elengednek egy 16-17 éves lányt a barátjával nyaralni (aki már nagykorú)?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Én biztosan nem engedném el a kiskorú gyerekem, de manapság egyes szülők szerint az is rendben van, ha 15-16 évesen szexelnek...
2014. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Miért lenne túlzás? Ha annak a családnak belefér az értékrendjébe, akkor másnak mi köze hozzá?
2014. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
65%
Nem tudom, nekem megengedték a szüleim minden további nélkül, 1 éve vagyok együtt a barátommal. Ha azt nézed 1-2 év múlva nagykorú lesz az illető, akkor meg már mindegy. 17/L
2014. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
24%
A te bízol abban a fiúban, akkor ez nem kérdés. 13/L
2014. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%

Nem. Külföldre meg semmiképpen nem, egy valszeg 18-19 éves, éppen hogy nagykorú fiúval.


Ebben a korban 2 év is rengeteget számít.

Max. pár napra, és nem kettesben, hanem ahol felnőttek is vannak, értsd, 25 felett.2 év múlva mehet, addig nem.

2014. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Ma már az sem túlzás, ha 13 évesen nemi életet él egy gyerek (most volt egy másik kérdésnél), akkor ez miért lenne túlzás? Szomorú világ ez..
2014. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%

A 16 éves húgom pont ma ment el Hajdúszoboszlóra a 19 éves barátjával. Szerintem nincs ebben semmi. A szülő ismeri a gyerekét, ha tudja hogy megbízható, talpraesett, miért ne engedné el?

Ha viszont köztudottan balhés a gyerek vagy esetleg túlságosan tutyi-mutyi azért az más helyzet.

2014. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%
Szia! Szerintem egyáltalán nem túlzás. Magam kiindulva, figyelj..:) 13 éves koromban ismerkedtem meg a jelenlegi párommal, aki 22 éves volt. Kb olyan 17 lehettem mikor összeköltöztünk saját lakásba. Ma már 9 éve, hogy együtt vagyunk, és van egy csoda szép 2,5 éves lányom:). Párom 12 éve állandó munkahellyel rendelkezik, és köszönjük szépen szuperül megvagyunk. Gondolom, hogy elsősorban a páron múlik minden. Pl az én édesanyám 100% megbízott bennem és látta, hogy felnőttem a dolgokhoz.Én mindig azt mondom, hogy tapasztalatokból tanul az ember:). Mindenkinek a saját döntése. Mint anya valószínűleg halálra idegesíteném magam ha a 16 éves lányom elmenni nyaralni...de biztos közös nevezőre jutnánk, és valószínűleg elengedném. Szerintem a legfontosabb, hogy érezze a szülő és a gyerek is hogy bízhatnak egymásban, és bármi van számíthatnak egymásra. Szia!
2014. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

akik megint csak lefele nyomkodnak, azoknak irnam, velem 2 fele kapcsolat van a szulokkel,

1 van aki siman elengedi velem, mivel igy al hozzam, alap szam csere, dolgok megbeszelese.

2 mikor tiltja a szulo, megy a hazudas, mint kiderult hivatalosan bnojenel volt stb

na melyik a jobb?!

2014. aug. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
#8 Azért én nem hirdetném itt annyira, hogy pedofil a férjem.
2014. aug. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!