Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom leugatott, hogy én...

Anyósom leugatott, hogy én nekem nem lehet hinni és hogy különben sem ilyen embert képzeltek el a lányok mellé! Ezt így a képembe vágta nagyon durva hangnemben! Normális az ilyen ember?

Figyelt kérdés

Én már az elejétől fogva érzem,hogy nem bízik,bíznak bennem.Beleszól az életünkben,persze nem engedjük,de sajnos nem lehet vele mit kezdeni.Az egész úgy indult hogy kerestem munkát és végül szólt egy ismerősnek hogy kellene nekem munka.Majd felhívott egyik nap,hogy szóltak neki hogy kell egy ember valahova.Már alapban meglettem fenyegetve,mert úgy kezdte,hogy ne csináljon a szájából se..get,tehát bármi van menjek.Ok felhívtam az ürgét,elmentem interjúra.De nagyon kevés,nevetséges összeget ajánlott,ami kb 2001-ban talán normális fizetésnek számított!Nem fogadtam el a munkát.Na erre ide jött hozzánk.Hogy mit képzelek,különben is miért nem hívtam vissza,hogy mi volt az interjún,mivel megkért rá.Én egy megbízhatatlan ember vagyok,és különben sem ilyen embert képzeltek el a lányuk mellett,nem lehet a szavamra adni és hogy semmit nem tudnak rólam,és különben is emberi kapcsolatok terén egy nulla vagyok,nincsenek is barátaim.Minnek jöttem ide ebbe a városba,ha itt ilyen rosszul érzem magam,el lehet menni innen.Hozzá tenném,nagyon sokat tettem azért hogy jó kapcsolatom legyen velük,mindenben segítettem,bármire megkértek!

Azt mondta nekem,messziről jött ember azt mond amit akar,minden szavamat megkérdőjelezi,hogy semmit nem tud rólam és hogy mindennek utánna fog járni,mivel neki mindenhova el ér a kaza,szóval ha valamit titkolok akkor azt úgy is kifogja deríteni!

Hozzá tenném,semmi titkom nincs.Mindent tudnak az előéletemről,arról hol dolgoztam,a szüleimről.Az volt a baja hogy a barátaimnak a lányukat be sem mutattam.Mondom és ez dönt el egy kapcsolatot??Az egész családomnak bemutattam!A nagymamától kezdve mindenkinek!Ez a nő paraniás és azt gondolja hogy én titkolzom elötte!!Semmi titkolni valóm nincs,mindenkienk elmondtam a családban az egész életemet!

Mit tennétek egy ilyen anyóssal?


2014. szept. 23. 10:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9-es vagyok. (vagyis a "ma 10:41-es" :) )

Elég kockázatos így amit leírtál... Gondolj bele, minden erejéből le akarja majd beszélni a lányát arról, hogy utánad menjen! Te dolgozol majd, max. skype-on beszéltek, addig anyósod éjjel-nappal bizonygatni fogja, milyen jó, hogy elmentél és nem is hiányzol...

Talán jobb lenne együtt pénzt gyűjtenetek (hogy szükség esetén ne kelljen rögtön hazaköltözni) és kettesben menni.

2014. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azóta van munkád? Együtt éltek a pároddal? Ha igen akkor ki tart el titeket? A barátnőd? Anyósodék? Nem lehet hogy anyósod úgy gondolta hogy a 0 Ft-nál még ez is jobb? Nem lett volna jobb ha elvállalod és aztán lépsz ha találsz jobbat? Most te miből élsz?


Elhiszem hogy keveset ajánlottak de anyósod csak jót akart (ha másnem legalább a lányának). Nem tudom mi lehet a végzettséged, de ha régóta nincs munkád vagy van csak 2 havonta elküldenek akkor jó hogy kivan akadva. Legyünk őszinték, senki nem ilyen férfit akar a lánya mellé (ha eljön az az idő még te se). Kicsit szedd össze magad, lássák hogy motivált vagy, hogy felelősségteljes vagy, hogy nem a lányuknak kellmajd eltartania téged a későbbiekben és így kicsit megnyugszanak majd.

2014. szept. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
32%
12es vagyok: ez a tervezem hogy majd külföldre megyek jól hangzik de az a baj hogy a legtöbb esetben csak duma. Nem tervezgetni kell hónapokig, évekig hanem cselekedni. Tanulj nyelveket, keresd a munkát ezerrel, hogy legyen félrerakott pénzed amiből majd kitudsz menni. Mozdulj valamerre mert minél tovább vársz a csodára annál hamarabb elmegy feletted az élet. Ne anyós miatt akarj kimenni, hanem hogy megfelelő hátteret tudjatok magatoknak teremteni.Sok sikert! Ne anyóssal foglalkozz, hanem a saját életeddel.
2014. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

ma 12:08


Nyelvet beszélek!A munkát ha most elkezdeném íntézni,akkor kezdhetnék kb 1 hónap múlva.Azért nem léptem eddig,mert reménykedtem abban,hogy találok itt megfelelő állást,az ország egyik legszegényebb,legnagyobb munkanélküliségi megyéjében.De most már el kezdek kifele orrientálódni.Nekem ezek eddig nem csak szavak voltak,hanem egyszerűen reménykedtem abba,hogy lesz olyan munka,amiből megtudok,tudunk élni.A feleségemnek viszonylag jó munkája van itthon ami nem is fízet rosszul,de sajnos az én szakmámban itthon,sok munkával kevés pénzt lehet keresni és erre fele,a lehetőség is kevés.

2014. szept. 23. 12:38
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem az anyós miatt akarok külföldre menni!Már a kis balhé elött volt róla szó.
2014. szept. 23. 12:55
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad!
2014. szept. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!