Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt sokat látni a tv-ben,...

Azt sokat látni a tv-ben, hogy mii van akkor, ha egy férfi nem akar (vagy nem tud) gyereket, a nő viszont nagyon. De mi van fordított esetben?

Figyelt kérdés

Itt is többször láttam kérdést, hogy a nő elhagyja-e a férfit, ha az nem akar kisbabát...


És a ha egy kapcsolatban a férfi az, akinek a család az álma és a nő nem akar gyereket vállalni vagy meddő, akkor a pasiknál is ekkora kérdés, hogy a párjukért feladják-e az álmukat?


2014. szept. 26. 00:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy volt osztálytársam bátyja járt így. Elvett egy egyetemi szerelmét, és sikeres könyvelők lettek, de a nő nyolc évig nem akart gyereket.

A férfi végül elhagyta, és feleségül vett egy bolti eladót. Most kétgyerekes családapa.

2016. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Voltam már pót apuka, rokonságban van egy lány aki egy olyan pasinak szült aki nem akart gyereket pasi bele is bolondult, (kezelésre szorul). Mióta jártam egy anyukával, azóta vágyom saját gyerekre. Bár ha mindkét szülö akarja a gyereket de az anyuka egyedűl marad rossz elöjel. Ismerek olyat aki szerette a feleségét, de nem akart örökbe fogadni, a nö elnézte,hogy másnak csináljon a pasi gyereket. Amikor a nö nem akar de tudna szülni, akkor mérlegelni kell, közös jövöképe van e párnak, mit vagy kit szeretne jobban a férfi. Ebböl veszekedés elhidegülés megcsalás lessz és ha félre megy a pasi próbálják gyerekkel megfogni. Mert ha egy nö akinek tetszik a pasi megérzi, hogy gáz van a házasságban, bizalmas lessz, bizalmasként megtudja mi a gond és megoldja :)).
2016. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!