Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Betennéd a szüleidet az...

Betennéd a szüleidet az öregekotthonába?

Figyelt kérdés
Ha már te kéne etessed, cseréljed a pelenkáját stb. öregek otthonába adnád, hogy más gondozza, vagy vállalnád az ápolását?
2010. jan. 21. 18:31
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%
Ha ott laknék ahol Ők, én ápolnám Őket.
2010. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, hogy meg tudnám-e oldani, hogy otthon ápoljam: ha egész nap dolgozni vagyok, akkor nincs más megoldásom, mert ha dolgozom, akkor nem tudok otthon lenni, ha meg én ápolom, akkor nincs miböl megélni, és ápolót se tudodk fogadni.
2010. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%
Az elözöe vagyok: szóval, ha meg tudnám oldani, akkor én gondoskodnék róla, ha nem akkor viszont egy JÓ otthont keresnék, nem olyan elfekvöt - de mint irtam, nem biztos, hogy lenne lehetöségem választani.
2010. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
91%
Csak akkor tenném be,ha semmilyen korulmények kozott nem tudnàm felvàllalni az àpolàsàt,de a szivem biztosan meghasadna!O is pelenkàzott engem!
2010. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
74%
biztos nem.
2010. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem tudnák otthon maradni akkor igen de amúgy se biztos hogy jó ha egy idős ember egy lerobant garzonlakásban egyedül él 10-20 évig. Azért mondom mert dolgoztam háziápoloként és sok olyan idős van aki évek óta nem tud kimennia lakásából mert mondjuk nincs lift, és a család csak pár hónaponta megy hozzá.
2010. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%
csak akkor,ha sehogyan se tudnám megoldani az ápolását, vagy ha valami különleges ellátás kéne neki,amit én nem tudok megadni (pl valami betegség miatt), de egyébként én ápolnám...ő is megtette ezt értem. Ha sehogyse tudnám otthon ápolni,akkor gyakran meglátogatnám.
2010. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem tenném be őket. A saját nagyanyámat is én ápoltam, én pelenkáztam, mosdattam, forgattam...stb. Nem volt egy leányálom három hónapon keresztül nézni valaki haldoklását, nézni, hogy tegnap még bírt beszélni, ma meg már a kezét sem tudja felemelni, de most is elvállalnám.
2010. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
38%
Be. De inkább fogadnék mellé házi ápolót. Egyrészt azért mert külföldön fogok élni amikor annyi idősek lesznek. Másrészt én nem az a típusú ember vagyok aki képes pelenkázni egy másik ember stb, én nem tudok így nézni a szüleimre. De szeretem őket és ott lennél velük.
2010. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
46%
Aki oda küldi a szüleit,aki ugye felnevelte öt,az egy idióta.Ezért ütöttem szét az egyik haveromat.Mert egy szar csicska köcsög,havi 250-et keres,és elküldte a szüleit otthonba.Mikor mondta,eldurrant az agyam.1 hetet töltött kórházban.XD Megérdemelte a szarevö.
2010. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!