Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Merre meneküljek a világ...

Merre meneküljek a világ felől és tölle? Nem akarok már élni:.

Figyelt kérdés
Nem birom ezt az életet már amit nekem szánt az Isten.Nem értem miért kell ennyit szenvednem tegnap a páromtol kaptam jó pár pofont és ölölel ütötte az oldalamat azért mert a 3éves kisfiunk valamit csinált (sokat ivott egyszerre és nem hallgatott rá hogy elég már feküdjön le aludni) és rá vágott gyujtossal vagy 3at persze én amikor láttam hogy neki fog menni a kicsikémnek egyből felugrottam és próbáltam védeni amiért persze kaptam énis .....senkim nincs a világon nem tudom hová kihez fordulni anyukám meghalt 1éve apumhoz meg nem tudok menni mert vannak elegen meg ők kicsit rosszabb körülmények közt élnek és nem szeretném a gyerekemet oda vinni meg hát nemis laknak tölünk messze (20km) és ugyis megtalálna...az a szép ebben az egészben hogy ugy csinál mintha nem történt volna semmi.....pedig a bántalmazás után fogta magát és az összes ruhámat kidobálta az udvarra persze a gyerek orditott a félelemtöl és még én álltam le neki könyörögni hogy hagyja már abba mert fél a gyerek..és ő azt mondja hogy ez mind miattam volt mert nem takaritok eleget és van amikor van szennyes ruha egyik naprol a másikra vagy mosogatni való ..de egyébként ez mióta együtt élünk 4éve most fordul elő 4szer és még annyit sem mond nekem hogy sajnálom te kutya hogy összevertelek:((((((most is zokogva irom ezt mert egyszerüen nem hiszem el hogy nekem ez az élet jutott!!Egyszerüen nem tudok mit tenni rettegek lépni mert nem akarom neki hagyni a gyerekemet!nem tudnék nélküle élni!és ő este nyugottan lefeküdt aludni és mivel egész este zavargatott engem hogy takarodjak mert baltával fog össze vagdosni és ugy én nem tudtam volna hova menni örültem hogy azt hagyja hogy üljek egy helyben egész éjszaka,,ugyhogy az sem zavarta hogy én a hideg padlon feküdtem egész este!!!nincsen kinek elmondani a bánatom nem tudom mihez kezdjek hová forduljak .. nem is az fáj nekem hogy engem bántott mert én csak abban a pillanatban a gyereket szorongattam hogy hegyje és védtem a testemmel...mit tehetnék nem tudom még ha pénzem van is hova menjek a gyerek már ovodás én nem cipelhetem csak ugy mert baj lenne ebböl ...amugy látszolag mindenki azt hiszi huh de jól elvagyunk pedig nem megis csalt már amit csak lehetett egy kapcsolatban rosszat tenni a másikkal ő már velem megtette!!legszivesebben meg halnék de nem tudom mi lenne akkor az én kisfiammal...

2014. szept. 30. 11:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy rettenetesen nehez lehet neked, de tenyleg, ha Ennyi eszed van, hogy ezek utan is a ferjeddel maradsz, csak azt tudom mondani, megérdemled.

Egyedul a gyereket sajnalom, itt o lesz az egyetlen áldozat. A te helyedben fel keresnem az apukádat.

2014. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem birom ezt az életet már amit nekem szánt az Isten."

Nem az isten tette ezt veled, kérdező. Ezer ilyet látni: jaj, de rossz nekem a szülői házban, lelépek az első jöttment pasival, aki szépen néz rám. Szülök neki egy-két porontyot, aztán boldogan élünk míg meg nem halunk. Csakhogy borítékolni lehet a végkifejletet...

2014. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Nem tudsz csináltatni látleletet?

Azt írtad teljesen összevert, ököllel ütötte az oldaladat! Akkor lenne nyoma! Hogy hogy semmi folt? Ez fura.


Én mikor 2-3 pofont kaptam a páromtól még az is látszódott.

Nekem fura mikor ennyire gyenge egy nő,hogy nem mer sehová sem lépni,legalább a gyerekre gondolj. E miatt is gondolhatja a párod ,hogy úgyis eltűröd,eddig sem hagytad el, fel sem jelentetted, ezután is alárendelt maradsz.

És sajnos jól is gondolja.

Kíváncsi lennék mennyi idős vagy, de biztosan fiatal,ha eddig nem mertél semmit sem tenni.

Fiatal koromban nekem is volt 2 hasonló kapcsolatom,de rögtön léptem,még akkor is ha mindent fel kellett adnom,és nem tudtam hová menni. Máshol is vannak ovik, az a legkevesebb. Remélem sikerül változtatnod az életeden!

2014. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
én csak annyit tudok mondani, a gyermekedet ne hagyd el, nagyon nagy nyomot fog hagyni az egész életében, ha te öngyilkosságot követsz el (én csak tudom.....borzasztó...:'( ), tudom nehéz a helyzet de a férjedtől el kell menned a gyerekkel
2014. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!