Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az ront a helyzete...

Szerintetek az ront a helyzeten, ha a párom a saját ágyunkban csalt meg?

Figyelt kérdés

Sajnos pár hete kiderült, hogy megcsalt a feleségem és ráadásul sorozatosan.Kb 1 éve tart a viszonya. Egy fiatalkori szerelmével sodorta össze a sors. Végtelenül el vagyok keseredve. Mivel gyerekeink is vannak és őt is szeretem,


szeretném megmenteni a kapcsolatunkat. Valamennyire sikerült is feldolgoznom ezt az egész helyzetet. Bár elég borzasztó a tudat, hogy amíg én itthon vigyáztam a gyerekekre, addig ő az éjszakában egy idegennel kefélt

valahol.De ez még a könnyebbik része a


dolognak, mert azt nem tudom feldolgozni, hogy volt olyan, hogy amíg én dolgoztam, ő itthon a saját ágyunkban hempergett a szeretőjével, miközben a gyerekeink (3 és 6 éves) a szobájukban aludtak. És ez többször is


megtörtént. Amióta kiderült, egyszerűen még abba az ágyba is képtelen vagyok belefeküdni. Borzasztóan felháborít ez a része a dolognak. Már nem mint ha a többi miatt nyugodt lennék.Vagy csak én látom drámaian a helyzetnek


ezt a részét? A kapcsolatunkról annyit kell tudni dióhéjban, hogy a gyerekek születése után eléggé elhidegültünk egymástól. Persze azért valamennyire figyeltünk egymásra és a szexel sem volt különösebb gond, de azért ritkábban


voltunk együtt. Igazából nem volt rossz a kapcsolatunk, csak már nem voltunk olyan tüzesek egymás iránt és a gyerekek elvonták a figyelmünk nagy részét. Ebben mind a ketten egyet is értünk. Mind a ketten hibásak vagyunk

a dologban. De arra nem gondoltam, hogy titokban máshoz fog fordulni vígaszért. Annyira közel sem volt rosz a kapcsolatunk és többször is beszélgettünk erről. Magamról annyit, hogy egy 41 éves család centrikus, életvidám férfi vagyok. Nincsenek káros szenvedélyeim. Nyugodt a természetem és imádom a gyerekeimet. Ezért is

nem szeretném szétrombolni ezt az egészet. Mind a ketten azon vagyunk, hogy megpróbálnánk most újra kezdeni ezt az egészet, de egyszerűen képtelen vagyok feldolgozni bizonyos dolgokat. Főleg, hogy a saját házunkban és a saját ágyunkban történt. Lehet ebből még valami? Ti jártatok már így? Hogyan kezeltétek magatokat, vagy mit tennétek?



2014. okt. 1. 15:40
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
97%

Azonnal dobnám kifelé!!!

Milyen anya az ilyen?!

Helyedben kipenderíteném, és többet látni se akarnám!

2014. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
51%

Azt mondod, mindkettőtök figyelmét elvonták a gyerekek.

Inkább csak a te figyelmed, ami valahol jó is,

mert közben a párod nem a gyerekekre koncentrált, hanem félred*gott... Nincs lelke egy ilyen nőszemélynek, de nem is való anyaszerepbe! Nincs meg benne a családcentrikusság! Ez szerinted anya?


Azonnal dobd ki, és a gyerekeket vedd magadhoz!

2014. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
96%
Uhh, hát erre nincsenek szavak, a feleséged nemes egyszerűséggel egy hülye r*banc, de a történetben mégis te vagy a legnagyobb hülye ezek után.... És ezt nem sértegetésnek szántam. LÉGY FÉRFI és tedd amit kell.
2014. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, már a megcsalás is undorító, de hogy a saját ágyatokban, na ez hányinger.

Én nem is tudom, hogy tudnám feldolgozni. Hol alszol most, kanapén? Nem tudnék abba az ágyba, a párnák közé még egyszer befeküdni.

2014. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
93%

Màr bocsi kęrdezõ de ahogy egy fėrjjt mrglehet alàzni az a te felessėged teljes mertekben megtette!sorozatosan csalt,1 eve,tehàt itt màr erzelmrkrol beszelunk ott mar nem csak dugasrol szolt ha bemerte a felesseged azt is vàllalni hogy a csaladi hazba haza vigye es ott sexeljen! Es meg te akkarod megmenti ezt a hazzasagot???? Szerintem ennek màr annyi... max titokban lesz folytatas a megcsalasnak.... felesefednek igy kenyelmes ezzel aztan meg te kerdezo jott is cselekedtek,ugyanis a felesseged fel sem merheti azt hogy hibaztam... elvesztettem a ferjem csaladom stb....

Ezzek utan nekem nem kene sõt,harcolnek a gyetekrimert es a hazert a felessegedet meg utnak eresztenem semminelkül!!!

27N vagyok!

2014. okt. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
91%

"Mind a ketten hibásak vagyunk a dologban"


Te nem vagy százas. Vagy csak bráner helyett puncid nőtt...

2014. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
31%
Ha neked az ágy a legnagyobb bajod nem az hogy amíg otthon voltál mással b****** a nő te bajod.
2014. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

"Mind a ketten hibásak vagyunk a dologban"

Ezt arra értettem, hogy ellaposodott a kapcsolatunk. Nem a megcsalásra.

2014. okt. 1. 15:59
 9/47 anonim ***** válasza:
82%

Két lehetőséged van:

1. kidobod a nőcskét, a gyerekek elhelyezését pedig magadhoz kéred azzal az indokkal, hogy az anyjuk erkölcsileg nem tud példamutató magatartást tanúsítani.

2. eljátsszátok a gyerekek előtt a "szép boldog családot" és hazugságban nevelitek fel őket, ahol nem tanulják meg, mi az egymás iránti tisztelet, szeretet stb. stb....

2014. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

#7

Nyilván nem az ágy a legnagyobb bajom! De az feldolgozhatóbb, ha valahol valakivel megcsalt. Ez, hogy ott kell laknom és abban az ágyban kellene feküdnöm ahol történt, sokkal nehezebb. Senkinek nem kívánom ezt az érzést.

2014. okt. 1. 16:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!