Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek/feleségek. Van néha...

Férjek/feleségek. Van néha olyan hogy megkívántok egy másik nőt/férfit? Úgy értem persze nem teszitek meg csak eljátszotok a gondolattal?

Figyelt kérdés
Nem kell állszenteskedni,nyugodtan mondjátok ki,ha szokott ilyen lenni.Most nem arra gondolok hogy megcsaljátok a párotokat,hanem pl megláttok egy férfit,nőt vagy esetleg egy számotokta ismerős embert és szexuálisan megindítt bennetek valamit.Szokott ilyen lenni ha egy kicsit mélyebben magatokba néztek?
2014. okt. 2. 06:45
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
20-as vagyok. Persze ha látok egy szép példány férfit, azt megnézem magamnak az utcán, de szexuális fantáziálásom nincs vele. :)
2014. okt. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
91%

27 éves nő vagyok, kicsit több mint két éve házas.


Egy olyan munkahelyen dolgozok, ahol vagyunk hárman fiatal nők, van négy idősebb 50 feletti nő és 62 férfi, akik közül a legtöbb izmos, kifejezetten jó képű.


Én nem tagadom nekem volt már olyan munkatársam aki nagyon megtetszett, akivel el tudtam volna képzelni, hogy legyen valami, főleg amennyit ostromolnak minket lányokat, még ha tudjuk is, hogy negyedét sem gondolják komolyan.


Viszont a hűség szerintem döntés kérdése. Én szeretem a férjem és mellette döntöttem. Nem érné meg szét tenni a lábam, akármilyen jó is lenne az a szex. Persze eljátszottam már a gondolttal, de nem tenném meg ezt a férjemmel.

2014. okt. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
57%
Itt mindenkit lepontoz a sok álszent, aki meg meri mondani az igazat? :)
2014. okt. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
34%

"Mi az álszentség abban, hogy nem mindenki választja szét a szexet a szerelemtől?"

Pontosan ez. Ez az álszentség, mert ez baromság.

Ugyanúgy félre kúrtok ti is, csak ti majd szépen megmagyarázzátok, hogy "a férjemmel már elmúlt a tűz, de emellett a férfi mellett újra nőnek érezhettem magam"...

2014. okt. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

Ha látok vmi jó palit, néha eszembe jut, hogy hát tudnék vele mit kezdeni, de nyilván nem fogok, és a látványtól, vagy gondolattól nem leszek nedves....

(1 hét múlva) 26N :D

2014. okt. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Szexuálisan nem szokott beindítani más, maximum olyan van, hogy kinézetre tetszik, de semmi több.
2014. okt. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

24-es: Ne csináljunk már ebből nemek harcát, ahogy láttad férfiak közül is ugyanannyian írták hogy őket nem érdekli más nő.


Attól még hogy te egyáltalán nem vagy ilyen, teljesen természetes ha egy ember eljut arra szintre ahol egy hozzáillő társat akar és annyira elkötelezi magát hogy senki más nem érdekli.

Lehet hogy ez lelki érettség kérdése is, meg attól is függhet hogy ki mennyire gondolkodik tradicionálisan.

Természetesen kevés embernek adatik meg hogy kiegyensúlyozott, hűséges kapcsolatban legyen, a legtöbb ember nem ilyen és talán nem is értik néhányan hogy ez miért jó. Pedig a legbensőségesebb és legkomolyabb kapcsolatok azok ahol ilyen nagy mértékű elköteleződés van..

2014. okt. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
37%
Jaj mekkora oltovári! :D Az aki azt mondja nem néz másokra vagy kamuzik, vagy nagyon sárkány az asszony és arra izgulnak!:D Én is kívántam meg mást pedig hűséges típus vagyok.
2014. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
64%

Miért kéne itt kamuzni névtelenül, ismeretlenül? Én is kakukkfióka vagyok, mint a #3-as - elképzelhetetlennek tartottam és tartok akár egy erotikus érintést is szerelem nélkül, és soha nem is "próbáltam" mert taszító volt kezdettő fogva. Így élek már elég régóta feleségként, és nem bírnék "szexelni",

azt ami a legszebb a világban, nem tudnám tönkretenni. Egyébként szerintem sokan vannak ilyen kakukkfiókák a feleségek között, a gyakori nem a legjobb mintavétel a statisztikákhoz:D

(Ezt akartam csak mondani, most jöhetnek a szexelő lepontozók, akik a saját éltmódjukat vetítik a világra, és nem tujdák elképzelni, lehet másképpen is élni:DD

2014. okt. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
87%

29: érintésről szó sincs

nem megcsalás volt a kérdés.


jó te rá se nézel másra, kész.

2014. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!