Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek/feleségek. Van néha...

Férjek/feleségek. Van néha olyan hogy megkívántok egy másik nőt/férfit? Úgy értem persze nem teszitek meg csak eljátszotok a gondolattal?

Figyelt kérdés
Nem kell állszenteskedni,nyugodtan mondjátok ki,ha szokott ilyen lenni.Most nem arra gondolok hogy megcsaljátok a párotokat,hanem pl megláttok egy férfit,nőt vagy esetleg egy számotokta ismerős embert és szexuálisan megindítt bennetek valamit.Szokott ilyen lenni ha egy kicsit mélyebben magatokba néztek?
2014. okt. 2. 06:45
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
50%

én elhiszem, csak egyesek támadják azokat, akik fantáziálnak, hogy rögtön félre is dugnak. fantázia, és tett között van különbség, csak ezt egy két korlátolt nem látja be. jó ő nem csinálja, de aki csinálja, az rögtön félredug?


megint ez lett a vége, hogy van A vélemény, B vélemény, és egyik a másiknak ugrik. és megint a kis szentek kezdték.

2014. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
33%
Hát én a masszőrökre szoktam ráizgulmi mert ott hozzámér beindít . Masztitok egy jót utána aztán kész nem csalom meg ez csak sexvágy. Báront most gondolkodtam el hogy ha megdugatnám magam az aktualis masszőrrel az nagy gáz lenne e? Esetleg ha tőle lennék terhes kiderülne e? Tudni kellehhez hogy meddőségi centrumba járunk és már elegem van a sok próbálkozásból lehet a keménykötésű masszőr meg felcsinálna secc perc alatt csak ha mégis kiderülne a vércsoportból vagy alami az meg gáz lenne. Vagy nem?!
2014. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
56%

Agyhalottak!

Azért, mert van aki nem érez semmiféle szexuális vonzalmat a párján kívül más iránt..még egy röpke pillanat erejéig sem...az mondjátok meg miért lenne álszent?? Pont itt? Névtelenül? Ráadásul ilyen pitiáner kérdésben?? Ugye most vicceltek?? Nem ovisok vagyunk már könyörgöm. Ha lenne ilyen, szerintem az emberek 98%-a nyugodt szívvel elmondaná. Tehát aki azt mondja, hogy ő nem...az valószínű, hogy tényleg nem..vagy netán nem is figyelt még rá, hogy de.. Ebben semmi álszentség sincs. Ellenben az álszenteskedéssel támadók...hát nagyon csökött agyúak lehetnek, ha még mindig ezen a szinten tartanak. Az egyik így..a másik úgy. Mindkettő normális! Az is,ha valaki nem nem játszik el semmiféle gondolattal...és az is, aki igen. Csak az a gáz, ahogy ezt egyesek nem bírják agyilag felfogni...elfogadni...ehelyett inkább jujj jajj ujjal mutogatnak, hogy "nézd mááá álszent, mert nem ugyanazt gondolja/csinálja, mint én!" Nyenyenyeeee.

Óvoda van bazz, óvoda!

2014. okt. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
61%
Beszélgettünk erről, mi idősebb korunkban kerültünk össze (27n, 32f), mindketten enyhén szólva is kiéltük magunkat az egyetem alatt. Én soha, tényleg soha nem kívánok meg mást ilyen szinten, persze megnézek egy csinos pasit, de csak végignézem, és az agyamon nem fut át SEMMI. A férjemről nem tudok nyilatkozni értelemszerűen.:)
2014. okt. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
42%
Nem szoktam megkivanni olyan embereket, akikbe nem vagyok szerelmes. Szerintem egyertelmuen megvalaszoltam a harmadik szamu hozzaszolasommal mar elsore is. Aki szerint alszent vagyok, felolem gondolja, tokeletesen hidegen hagy.
2014. okt. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Persze,velem volt már ilyen . Nem értem,ez miért akkora bűn ? Én nem tudom megszabni magamnak,kit találjak vonzónak szexuálisan ,ez csak jön . Megcsalásról szó sem lehet.
2014. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Én is sok pasit vonzónak találok, viszont az ismerőseim / csoporttársaim között sosincs senki aki tetszene. Hogyha már két szót váltok valakivel aki addig látásból tetszett, elillan minden vágy szerencsére.

Mindig csak a buszon / itt-ott látok pasikat akikkel nagyon el tudnám képzelni :D Ez persze csak képzelet, sosem csalnám meg a párom. Szerintem utazás közben azért gondolok ilyenekre, mert próbálom kizárni az agyamból a csöves szagot és vagy a pasikról fantáziálok, vagy arra gondolok egy-két ember ruhadarabjait elnézve hogy "bement a boltba, és tényleg ez a fölső tetszett neki? vagy miért hord ilyet?" Jókat szórakozom amúgy magamban.

2014. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Mindig is jó nőnek tartottam a sógornőmet ráadásul amióta nem olyan a házasságom amilyennek lennie kell,vannak fantáziáim, és a belső tulajdonságait is értékelem.
2014. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!