Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha 3 év együttélé...

Mit szólnál, ha 3 év együttélés után kiderülne a párodról, hogy régen nős volt?

Figyelt kérdés
Tegnap kiderült, hogy a kedvesem régen már házas volt. Én nem is azon akadtam ki, hogy csak most tudtam meg, hanem egyáltalán a tényen. Eddig abban a hitben éltem, hogy neki is én leszek az első, az egyetlen felesége, nagyon rosszul érintett, őszerinte meg csak hisztit csinálok belőle, pedig tök fölösleges. Csak nekem ilyen hülye a felfogásom? Nagyon bánt, nem tehetek róla. :(
2010. jan. 22. 10:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem veled van a baj, ez nagyon durva!!!!! 3 év alatt nem közölte ezt veled????? Hát....tudom, hogy innen tanácsokat adni könnyű, de lehet el kéne gondolkodni rajta, hogy páros lábbal rúgd ki, hogy a lába se érje a földet....Engem jobban kiakasztana a tény, hogy nem mondta meg, egyébként...ezek szerint 3 évig éltetek hazugságban, és még be sem látja hogy hibázott. Milyen ember az ilyen????
2010. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Így hogy 3 év után mondja meg , én is "kiverném" a hisztit, az biztos. Gondolom még ő sértődött meg, hogy Te ki vagy akadva ezen "kis" füllentésén?! Hát és hol a bizalom meg az őszinteség?? Erre épül egy kapcsolat.....

2010. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
90%

Szia, nálunk 2 és fél év után az derült ki, hogy már megkérte egy nő kezét, de végül nem lett belőle semmi. Megtaláltam a gyűrűt, onnan tudom. Pedig én régebben direkt rákérdeztem arra is, hogy kérte-e meg vki kezét... Nekem csak az esett rosszul, hogy nem mondta el. Nem az, amit csinált akkor, elvégre az a múlt. De már túltettem magam rajta:)

25/L

2010. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
88%

Engem nem az döbbentene le, hogy nős volt, hanem hogy le tudott élni mellettem 3 évet úgy, hogy ezt elhallgatta. Fura, hogy eddig ez nem derült ki. Hány éves a párod? Egy bizonyos kor felett már alapból feltételezni lehet, h valszeg nős volt már egyszer.

A jobb széria elkel huszonévesen, harminc felett pedig vagy a maradék jut, vagy az elvált normális. :)

2010. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
86%

Hát ja, de ha ezt eltitkolta eddig, akkor tuti hogy van más is amit eltitkol. Elég bosszantó lehet. Nem merte megmondani neked, hogy ne bántson meg, élj naívul mert akkor boldogabb maradsz, ilyesmire tudok gondolni.


Hát mondd meg neki, hogy ez így nem okés, ha valami titka van még azt mindet mondja el, mert egyszer úgyis kiderül

, és ha később derül ki, akkor nem fogsz tudni bízni benne. Egy kapcsolat pedig a bizalmon alapul.

2010. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%
10:38-as vagyok. Mi végül megbeszéltük a dolgot, és azt mondta, azért nem akarta elmondani, mert úgy gondolta rosszul esik majd nekem. Bár így rosszabbul sült el a dolog:)
2010. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
75%
Az rossz kívánság hogy te légy az első meg az egyetlen mert ahhoz neked úgy kell fellépni hogy ezt feltételnek teszed, csak olyannal ismerkedsz aki nem volt nős.Viszont ő is hibás abban hogy ezt kérdés nélkül el kellett volna mondani mindjárt az elején.Mert ez igenis kötelezően rátartozik a másik félre is.
2010. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%
még egy "eltitkolt" ex -menyasszony sem annyira felháborító szerintem mint egy volt feleség!! Az is lehet , hogy tényleg mást is titkol....
2010. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
83%

Igen szerintem is furcsa, hogy ezt eltitkolta előtted, de biztos megvolt az oka rá.

Próbálj vele nyugodtan beszélni erről a tényről, hogy ne a számonkérést érezze ki belőle, hátha elmondja a saját verzióját és azt te is el tudod fogadni.

Bár jó, hogy ez derült ki, nem pedig az, hogy esetleg még házas :-)

Szerintem, ha jól megvagytok egymással, tedd magad túl az egészen, nincs túl nagy jelentősége szerintem.

Sok sikert!

2010. jan. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Ő arra hivatkozott, hogy nem merte elmondani, mert félt, hogy elhagyom miatta. Ha őszintén elmondta volna, nyilván nem rúgom ki miatta, csak így meg tök sz*r. Tegnap sokat beszélgettünk, más "titkával" nem állt elő, remélem nincs is több!!! :D
2010. jan. 22. 10:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!