Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam és a keresztanyja...

A fiam és a keresztanyja összejöttek, mit tegyek? A helyzet ennél még rosszabb. Tényleg nem lehet már mit tenni?

Figyelt kérdés
Én egy aggódó édesanya vagyok, a fiam még 19 évesen kiment Ausztriába tanulni, ahol a keresztanyja dolgozik pár éve. Mi örültünk először, hogy ott lesz mellette egy megbízató, jól ismert ember. És telefonon rendszeresen tartjuk a kapcsolatot. A keresztanyja az én legjobb barátnőm volt kisgyerekkoromtól kezdve, és mikor itthon volt, rendszeresen látogatott minket, a fiamra kiskorában sokszor vigyázott, születésétől kezdve ismeri, tehát nagyon szerettük, megbíztunk benne, de ő teljesen elárult miket. Pár hónappal, miután kiment, olyannal hívott fel minket a fiunk, ami teljesen ledöbbentett. Azt mondta, hogy nagyon szereti a keresztanyját, és ez a szeretet már több, egy pár lettek. Mi megharagudtunk rá, de a keresztanyjára még jobban, de nem tudtunk ilyen távolról semmit tenni. Aztán egy év múlva meg már azt mondta a telefonba, hogy eljegyezték egymást, és a jegygyűrűt a bankszámlájára félretett pénz jelentős részéből vette, amit eredetileg nem ilyenre kellett volna költenie. A fiam most 21 éves, és tegnap hívott fel a legváratlanabb, lehető egyik legrosszabb hírrel, hogy a keresztanyja babát vár, és hogy milyen boldog. Én nem értem, hogy lehetnek boldogok, én ezt teljesen elítélem, és tanácstalan vagyok, nem tudom mi lesz ebből. A fiam nem győzi mondani, hogy ő boldog, de én ezt el se hiszem, és nem örülök neki, hogy így lett az. Felvettük a keresztanyával is a kapcsolatot, számon kértük, ő meg csak azt mondta, hogy törődjünk bele, ne haragudjunk rá. Én annak ellenére, hogy nagyon szeretem a fiam, ez egy olyan dolog, amiben nem tudom támogatni, az apja már szóba se akar állni vele, de azt tervezik, hogy Magyarországon házasodnak majd össze. De a kisbabájuk miatt már semmit sem tudok megállítani.

2014. okt. 4. 10:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
38%

Csak nekem szúrt szemet ez a mondat?

"eljegyezték egymást, és a jegygyűrűt a bankszámlájára félretett pénz jelentős részéből vette, amit eredetileg nem ilyenre kellett volna költenie."


Mi közöd hozzá, mire költi a fiad a pénzét?

Fogadjunk, hogy iszonyat módon beleszóltok az életébe.

2014. okt. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
25%
Törődj bele, hogy fiad egy korosabb nőbe szeretett bele, így még megmarad az unokád. Az első unoka az első szerelem érzésével ér fel. Ha elfogadod Őket boldog leszel! Te megkérdezted kit szerethetsz?
2015. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Flan ***** válasza:
54%
Mivel nem vérrokon a nő,ezért sajnos el kell viselned valahogy.Esetleg kiskorú megrontásáért perelhetnéd be,ha most 18 éves a fiad és kiderült,hogy már 16 éves kora óta tart a viszony.Esetleg pedofíliáért.Sajnos lehet,hogy így sem lehet mit tenni,ha már 18 éves a fiad.Méllyen megértelek és sajnállak,hogy így elbánt veletek ez a nő.
2021. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!