Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagáltam? (Kérdésed túl...

Túlreagáltam? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Párom nagymamájához voltunk ma hivatalosak. A terv az volt,hogy reggel átmegyünk,ott lesz az egèsz család,fôzünk,stb.

Erre ma reggel kitalálták,hogy èn pont nem fèrek el,ne menjek,majd csak enni.

Nekem ez rettenetes rosszul esett.

Túlreagálom?


2014. okt. 5. 09:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bunkóság, és alapból én is azt mondanám, hogy ne menjél kajálni sem. DE, nagyszülőkről van szó, öregek, lehet, hogy hülyén intézték ezt az egészet, inkább menj oda, mert már lehet, hogy nem gondolkodnak annyira tisztán, talán csak kímélni akartak téged a terhesség miatt. Menj nyugodtan enni, ha ott is bunkók veled, akkor majd gondold át, hogy mit tegyél. De ha most nem mész oda abból családi viszály lesz és az senkinek nem jó, neked terhesen meg pláne nem.
2014. okt. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy tényleg csak kímélni akartak azzal, hogy csak a készre menjél át, enni, ne kelljen a konyhában sürögni-forogni terhesen...


Bár, ezt csak akkor tudnám biztosra mondani, ha tudná, milyen amúgy a viszonyod vele, és mennyire jó vagy rosszindulatú a nagymama...

2014. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Rékcsi válasza:
Na mi volt? :)
2014. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Átmentem,egèsz tûrhetô volt,lehet hogy tènyleg nem akartak rosszat :)
2014. okt. 6. 06:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!