Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi rontottam el?

Szerintetek mi rontottam el?

Figyelt kérdés
Este fél 8 kor haza jött a férjem, bejön és azt mormogja hogy de jó hogy ennyire örültök hogy haza jöttem...Én Tv-t néztem, a gyerekek a bejárattal háttal a gépnél egy mesébe feledkeztek( 3 és 4 évesek). Az én ölembe meg a legkisebb volt, épp értettem így fel sem álltam mikor jött s férjem)..a lényeg hogy egyből ahogy belépett már ezt motyogta, es nem értem mit is várna pontosan??Na ettől elborúlt az agyam, nem kiabálva persze megkérdeztem tőle hogy most akkor mi is a baja???? Komolyan ekkora paraszt lennék hogy nem dobom el a gyereket mert haza jött?? Amúgy egész napos focin volt, én meg itthol voltam a gyerekekkel, főztem, mostam, takarítottam, kivasaltam az összes ciccát és még én vagyok a szar?? Már sírtam mérgembe.. Titeket nem idegesítene ez fel?
2014. okt. 5. 21:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért!
2014. okt. 5. 21:17
 2/14 anonim ***** válasza:
mondd el ezt neki szépen. magyarázt ezt meg, meg kell hogy értse.
2014. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Ott rontottad el, hogy hozzámentél és szültél 3 gyereket egy ilyen embernek.
2014. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Súlyosabb problémák vannak itt szerintem.
2014. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Gondolom nem úgy alakult a nap, ahogy tervezte. Meg kell beszélni, ennyi.
2014. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Elmondtam Neki, nem érti...
2014. okt. 5. 21:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen, vagy csak rossz napja volt?
2014. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Ott rontottad el, hogy 3 es 4 eves gyerekeket leultetsz a gep ele, te pedig tevezel ahelyett, hogy magad olvastal volna meset. Es amikor az apjuk hazajon, eszreveszik es udvozli a csalad. Rendkivul karos ilyen kicsi gyerekeknek a gep elott ulni, nem tudtad??
2014. okt. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Én Tv-t néztem, Az én ölembe meg a legkisebb volt,

a gyerekek a bejárattal háttal a gépnél egy mesébe feledkeztek( 3 és 4 évesek)."


Szóval nálatok így van együtt a "boldog család" a "gondos édesanyával" egy vasárnap este.

Vagyis te a karonülő babával a rohadt tv-t nézeted, amíg eközben a 3 és 4 éves ovisok, meg számítógépeznek?!!

Hát gratulálok!

...és megértem a férjedet!

2014. okt. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Na az álszent mintaszülők is megjöttek.

Még jó hogy este 8-kor végre leül egy kicsit az anyuka is, azért 3 kis gyerek mellett gondolom nem sokat pihenhetett. És semmi bajuk nem lesz a gyerekeknek, ha megnéznek egy mesét!

2014. okt. 6. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!