Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi rontottam el?

Szerintetek mi rontottam el?

Figyelt kérdés
Este fél 8 kor haza jött a férjem, bejön és azt mormogja hogy de jó hogy ennyire örültök hogy haza jöttem...Én Tv-t néztem, a gyerekek a bejárattal háttal a gépnél egy mesébe feledkeztek( 3 és 4 évesek). Az én ölembe meg a legkisebb volt, épp értettem így fel sem álltam mikor jött s férjem)..a lényeg hogy egyből ahogy belépett már ezt motyogta, es nem értem mit is várna pontosan??Na ettől elborúlt az agyam, nem kiabálva persze megkérdeztem tőle hogy most akkor mi is a baja???? Komolyan ekkora paraszt lennék hogy nem dobom el a gyereket mert haza jött?? Amúgy egész napos focin volt, én meg itthol voltam a gyerekekkel, főztem, mostam, takarítottam, kivasaltam az összes ciccát és még én vagyok a szar?? Már sírtam mérgembe.. Titeket nem idegesítene ez fel?
2014. okt. 5. 21:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem itt az lehetett a probléma,hogy apukának sz.r napja volt és másképp tervezte az estét,esetleg más milyen fogadtatásra vágyott.

Gondolom,azt remélte,hogy meleg vacsi várja az asztalon és egy “szia drágám megjöttél“ puszi.

2014. okt. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Na az álszent mintaszülők is megjöttek."

Szomorú, hogy ma álszentnek számít az, aki maga olvas mesét a gyerekének, és nem lecsapja a számítógép elé.



"Még jó hogy este 8-kor végre leül egy kicsit az anyuka is, azért 3 kis gyerek mellett gondolom nem sokat pihenhetett."

És közben egy mesekönyvből olvasott volna inkább, tévét pedig akkor néz, ha már a gyerekeket lerakta aludni.



"És semmi bajuk nem lesz a gyerekeknek, ha megnéznek egy mesét!"

Azért egy jó gyerekpszichológust kérdezz meg, hogy mi történik a gyerek agyában, amikor mesét HALL vagy mesét NÉZ. Nem diafilmet, hanem mozgóképet. Mert nem igazán tudod.

2014. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azt mondjuk nem értem,hogy 3-4 éves gyermekek miért nem voltak már ágyban este 8kor.

Le lehet pontozni,de szerintem sem normális az,ha egy kicsi gyermek alvás előtt gépezik.

2014. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Klaudia123094 válasza:
Szerintem nem olyan jó volt a napja ahogy ő eltervezte azt!
2014. okt. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!