Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ma...

Szerintetek miért van ma annyi neveletlen fiatal? Miért hiszik azt sokan, hogy ők a világ közepe? Ebben szerepe lehet a nevelésnek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 20:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
30%
A modern zenék és az iskola annyi agressziót tesz belénk, hogy nincs hol kitölteni. Azért tértem át a klasszikus zenére, vmint a vallásos zenére :)
2010. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
53%

"Ebben szerepe lehet a nevelésnek?"


- Miért, mi másnak? Egyébként nem hiszem, hogy mások lennének a mai fiatalok, de az idősek számára a régi dolgok mindig jobbak...

2010. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
74%

20:23: én szüleim mindig sokat dolgoztak , mégsem voltam ilyen, mint a mostani tinik. én a falra mászom tőlük...

25/L

2010. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
81%

20:25: akkor csak én voltam olyan gimnáziumban, ahol a többség normális volt, és nem olyan, mint a mostaniak...


Öregek között is van bunkó persze. Nekem is egyszer beszólt egy, mikor bnőmmel csak nevetgéltünk, ő meg azt hitte rajta...


De egyébként körülöttem mindenkinek feltűnt , hogy nem olyanok a fiatalok mint régebben. Nem véletlen. Nyílván nem olyanok, mint régebben. Elvégre egy mai 40 éves sem olyan, mint pl 20-40 évvel ezelőtt egy 40 éves...

2010. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
35%
Pont ugyanannyi van mint eddig. Régebben talán még durvább volt a 80-as évek és 90-es eleje. Általában az emberek elfelejtik milyenek voltak kamaszkorukban.
2010. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
37%

az öregek mondják ám a dumát. bezzeg régen. nem volt ilyen.

szerintem mindig is úgy volt hogy az "öregek" szemében a fiatalok neveletlen tiszteletlen barmok. akárhány generációt mennénk vissza az időben. és hogy ők a világ közepe? te nem igy érezted? akkor ott baj van.

2010. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
76%
A mai modern korban a fiatalok nagyon sok mindent tudnak, látnak. Itt van az internet, a nonstop adás a tévében. Böngésznek, érdeklődnek, van már nagyon tini korban egy érdeklődési körük. Persze tudnak érvelni, mert látták, hallották. Sokszor jó példákat, sokszor rosszakat. Nincs szinte igazi gyermekkoruk, mert telítve van minden információ áradattal. Mi volt az én koromban.- Fiam te ne szólj bele te még kicsi vagy(12-14) évesen. Pedig nekem is meg volt akkor is már a saját kis véleményem, de a felnőttek lehurrogták a gyerekeket. Nem kell bántani a mai fiatalokat, persze ha megjegyzéseket teszünk rájuk, persze hogy visszavágnak. Ismerek én olyan fiatalt, aki igazi lázongó alkat, de ha szépen megkérem valamire, vagy megköszönöm a segítségét, illedelmesen és tisztességesen beszél hozzám.
2010. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
44%
ők= a fiatalok.
2010. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
65%
A 2.oldal 1. hozzászólója vagyok. 14 éves vagyok. de nem érzem úgy h lázadno kéne, max egyes tanárok miatt:(
2010. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
2010. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!