Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, számotokra milyen a...

Férfiak, számotokra milyen a vonzó nő? Nem megcsalásra gondolok, de akit te akkor is vonzó nőnek tartasz, ha házas vagy, kapcsolatban vagy? Igazán vonzónak.

Figyelt kérdés

mi számít? kinézet, kisugárzás, mozdulatok?


köszi, ha írtok



2014. okt. 7. 12:06
1 2 3
 1/23 kovpet ***** válasza:
100%
Mi számít? Az összhatás. Ha ránézek és azt mondom, hogy hűha :)
2014. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%
Miért érdekel téged, hogy milyen nőt talál egy házas férfi igazán vonzónak? Szerintem ezt gondold át, mert nagyon rossz irányba mutat.
2014. okt. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2: a kérdésemre válaszolj. Azt sem tudod, ki vagyok. ne kötekedj, légyszíves
2014. okt. 7. 12:19
 4/23 anonim ***** válasza:
42%
De tudjuk ki vagy: a kérdező :DDDDD
2014. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem fontos hogy házas vagy sem :) Ki tetszik? Passz.Nagyon sokféle nő tetszett már: műnő, természetes szépség, átlagos, csúnya arcú de jó testű, szép arcú de rossz tetsű, kismmellű, nagymelű, alig kamaszodó és inkább nagymamakorú, anorexiás és elhízott, testileg érdektelen de jó fej, irritáló de szexi, gyerekes, érett... stb.


Szóval ja, az összhatás. Most pl. egy borzalmasan öltözködő, hosszú barna hajú, helyes arcú, közepes mellű, kicsit nagyfenekű kollégáért vagyok éppen oda.


Egyébként házas vagyok.

2014. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Valóban az összhatás számít.


Pusztán a mozdulataitól még senki sem lesz vonzó. :)

2014. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
12:35, undorító vagy.
2014. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%

Mi undorító benne, utolsó?


Igaza van, az összhatás számít, és a kisugárzás.

2014. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

Ja, miért vagyok undorító? :D


Mert házas létemre tetszik valaki más is? Nem a szeretőm a kolléga, a nevét se tudom, csak nagyon tetszik.


Az első felében a hozzászólásomnak meg azt ecseteltem, hogy külsőre szinte mindegy hogy néz ki valaki, az önmagában még nem jelent semmit.


Szóval tényleg kíváncsi vagyok, hogy csak félreérthető voltam vagy tényleg van valami kivetnivaló abban, amit írtam?

2014. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
39%-os egy kicsit álszent, nem kell vele foglalkozni.
2014. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!