Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, számotokra milyen a...

Férfiak, számotokra milyen a vonzó nő? Nem megcsalásra gondolok, de akit te akkor is vonzó nőnek tartasz, ha házas vagy, kapcsolatban vagy? Igazán vonzónak.

Figyelt kérdés

mi számít? kinézet, kisugárzás, mozdulatok?


köszi, ha írtok



2014. okt. 7. 12:06
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

# 4: dehogy tudod :)


köszi az őszinte választ kedves házas férfi. Akkor neked elég sűrűn tetszik meg valaki és az is elég rövid ideig tart. Mi vet véget?


köszi, ha még írtok, megy a zöld oont

2014. okt. 7. 13:08
 12/23 anonim ***** válasza:
86%

Házas férfi? Ez lesz az új nickem :D


Persze hogy sűrűn tetszik meg valaki, de ez normális, nem? Bekerülsz egy közösségbe, akkor kiszemeled magadnak a legjobb pasit/csajt, kicsit rá is kattansz. Én viszonylag sűrűn kerülök új irodai közegbe, az elmúlt 2 éven kb. négyszer, és mindig "beleszerettem" valakibe előbb-utóbb. De most már nyugtassatok meg, hogy ez a természetes, kezdem magam hülyén érezni :D


------------------------------------------------

Nem bántottak meg, de komolyan érdekel, hogy mi volt undorító abban, amit írtam. Vagy én vagyok az egyetlen a földön, akinek egyszerre több más ember is tetszett volna? Semmi sértettség nincs bennem, csak kíváncsiság, légyszi válaszolj 39%-os.

2014. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%

Úgy gondolom, hogy igazán vonzó nővel nagyon ritkán találkozik az ember (legalábbis ez a saját tapasztalatom).


De a mindennapi életben sok dolog miatt lehet egy nő vonzó, még akkor is, ha az nem épp egy címlaplány.


Van például egy kávézó, útban a munkahelyem felé, időnként megállok és megiszom egy koffeinmentes kávét (egyébként utálom a kávét), csak azért, hogy az a szexi nő szolgáljon ki, aki a pult mögött áll. Semmi különös nincs benne, de annyira gyönyörű kézfeje van, hogy gyorsan elindul a fantáziám, és a kávéscsésze helyett mást képzelek a kezébe. :) Persze nem csak a keze szép, de mégis azt nézem a legtöbbször, ha ott vagyok.


Vonzó nő pl. a kisfiam óvónője is. Egyszer engem is altathatna azokon a melleken... :)


Tetszik az egyik kedvenc éttermem pincérnője is, nagyon csinos a kis egyenruhában.


Úgy gondolom, hogy ha egy férfinek egy nő már első ránézésre szimpatikus, akkor biztosan talál/keres valami vonzót benne, amit a következő alkalommal figyelni fog. Ellenkező esetben is igaz ez. Pl. a kutyánk állatorvosa is nagyon csinos nő, de valahogy soha nem fantáziáltam róla, mert azonnal az jut eszembe, hogy ha magamhoz ölelném, vajon mennyi állatszőr ragadna át rám. :) Apró dolog ez, de ha zavar, akkor nem tudok elvonatkoztatni tőle.


Egyébként házas vagyok, nagyon szeretem a Feleségem, ha tehetném, ismét elvenném őt.


31/F

2014. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

házas férfi: semmi gond azzal, amit érzel, de az tény, hogy nem sok házas érez így. Aki picit szabadjára engedi a fantáziáját és ennyi és nem több, annak gyakran megesik. De ugye ennyi és nem több, tehát nem csalsz senkit?


köszi neked is utolsó. Azért örülök, hogy ennek ellenére szereted a feleséged. És nem csalnád meg, ugye?

2014. okt. 7. 13:39
 15/23 anonim ***** válasza:
83%

13-as vagyok: nem, nem csalnám meg. Szeretem Őt és tisztelem. (És igazán vonzónak találom. :] )

Attól, hogy más is tetszik, és más is beindítja a fantáziámat, attól még Ő az, aki testileg és lelkileg is kielégíti minden vágyam. Ha pl. felnőtt filmet nézünk, együtt, akkor is Ő az, akire a végén vágyom, hiába egy másik, a tv képernyőjén lévő nő láttán kerültem izgalmi állapotba.

Hűséget fogadtam, nem vakságot.

2014. okt. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon sok szép nő van, de az adott férfinak igazán vonzó csak az lesz, aki az adott férfi szemében "egyben van".

Ahogyan írtad. A kinézet az alap, de - szerencsére - mindenkinél egy picit más az ideál (így ez nagy átlagban - gyakorlatilag - mindegy?). Azt mondom inkább, hogy a műanyag és pózolós lányok taszítanak...

2014. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%

"Házasférfi" vagyok.


Nem, csak amiatt, mert valaki nagyon tetszik, még nem csalnám meg a feleségemet, hiszen szeretem, ezért is házasodtunk össze.


Az már egy másik kérdés, hogy esetleg nincs rendben a házasságunk, és akkor mennyire fér bele a megcsalás...

2014. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok.


"Az már egy másik kérdés, hogy esetleg nincs rendben a házasságunk, és akkor mennyire fér bele a megcsalás..."


Ezt azért te sem gondolhatod komolyan... Ha nincs rendben a házasság, akkor

1. rendbe kell hozni, ha van értelme és van hozzá akarat mindkét részről

2. el kell válni.

2014. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
17%
Sajnos ez nem ilyen egyszerű, ahogy a legtöbb dolog az életben - de ez egy másik téma.
2014. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
55%
Ha házas vagyok (márpedig az vagyok) annyira nem tud vonzó lenni számomra egy nő sem, mint a feleségem. Különben nem lennék házas! Tehát lehet sok nő is csinos, vonzó, kedves és minden, hisz nem vagyok sem vak, sem hül.ye...de annyira egy sem, hogy annyira vonzónak tartsam, hogy beárnyékolja a feleségem ragyogását. 31/F
2014. okt. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!